DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

DİL OKULLARI

MLS International College

Program Adı : Dil Okulları
Kurs Adı : İngilizce
Ülke Adı : İngiltere
Şehir Adı : Bournemouth
Okul Adı : MLS International College
Web Site : www.mls-college.co.uk
Süre
Kurs Tipi Ders Saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
Gündüz Kursu 20 980 GBP 1960 GBP 2940 GBP 5520 GBP 7560 GBP
Gündüz Kursu 30 1180 GBP 2360 GBP 3540 GBP 6600 GBP 9180 GBP
Kayıt Ücreti : 99 GBP
Aile Yanı : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 170 GB
Yurt : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 0 GBPTek Kişilik Yemeksiz 0 GB
Havaalanı Transfer Ücreti : --
Konaklama Ayarlama Ücreti : --

Kurs Tanımı

Yılların deneyimine sahip BBSI ile MLS 2016 yılı itibari ile birleşmiştir.

1987’den beri faaliyet gösteren okul, Genel İngilizce ve özel alanlara yönelik İngilizce eğitimi vermektedir. Bunlar dışında en önemli özelliği ise İngiltere’nin işletme eğitimi veren en iyi okulu olmasıdır. Dünya genelinde ortak çalıştığı pek çok üniversite sayesinde de İşletme alanında tanınan bir okul haline gelmiştir. Ayrıca okulun pathways programları da Bournemouth Üniversitesi tarafından tanınmaktadır. Okuldaki İngilizce eğitimler British Council akreditelidir.

Viktorya tarzındaki bir binada konumlandırılan okul, Bournemouth sahiline ve Bournemouth’un muhteşem bahçelerine 5 dakika mesafededir. Okulda öğrencilerin kullanımı için 3 bilgisayar odası, ücretsiz internet, ortak kullanım alanı, çalışma odaları ve kütüphane mevcuttur. Ayrıca öğrencilere ilk varışta Student Handbook verilir, öğrenciler bununla beraber okula ait ilk önemli bilgilere sahip olurlar.

Konaklama olarak öğrencilere aile yanı, yurt veya özel daire / otel seçenekleri sunulur. Gidiş zamanındaki müsaitliklere göre öğrencilere kendilerine en uygun olanı seçebilirler.

Bournemouth

Canlı bir sahile sahip ve yoğun üniversite bölgesi olan Bournemouth yılın hangi zamanı olursa olsun İngilizce öğrenmek için ideal bir yerdir. Hem eğlenceli bir eğitim süreci geçirmek hem de tatil yapmak isteyen öğrenciler için Bornemouth’u tavsiye ediyoruz. Burada Bournemouth Eye balonu ile kenti kuşbakışı gezebilir, Oceanarium'da su altı dünyasının zenginlik ve güzelliklerine tanık olabilir, alışveriş yapabilir, uzun sahiller boyunca gezinti yapabilir, dalgalı Bournemouth denizinde sörfle tanışabilir ve beldedeki bir çok milli parkta yeşilin huzuruna kendinizi kaptırabilirsiniz.

Sabahları derse girip öğleden sonralarını da deniz ile değerlendirebilir, ingilizce eğitiminizi alırken aynı zamanda yaz tatilinizi yapabilirsiniz. İngiltere'deki bir çok merkeze oranla daha küçük ve sakin olan Bournemouth, tatilcilerin de tercihi olması nedeniyle renkli bir eğlence hayatının içinde İngilizce eğitimi almak isteyenler için idealdir.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin