DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

HABERLER


ÖĞRENCİLERİMİZDEN > Ezgi Ünal 09.Temmuz.2014

Arkadaşıma gönder

Beğen / Favorilere Ekle

Merhaba Pelin Hanım,

Hafta sonunu bekleyemedim size geri bildirim yapmak için. Öncelikle gerçekten hava alanı transferi dediğiniz gibi gerekmiyormuş. Çok kolay bir şekilde kalacağım yere ulaşımımı sağladım.

Yanında kaldığım aileye değinecek olursam gerçekten çok tatlı ve yardımsever bir aile. Çok memnunum iletişimlerinde, yemeklerinden ve bana kaşı olan tutumlarından. Bu sabah gideceğim yeri bilmediğim için home mother aracıyla bıraktı ardından Türkiye'den aldığım dönüştürücü çalışmadığı için okuldan döndüğümde yine aracıyla electric shop ve markete gittik beraber. Okulda benden başka 1 Türk var ve bilerek yanımda olmasına rağmen tanışmadım. :) Bulunduğum evin karşısında tenis court var ve hafta sonu aileyle gidip kayıt yaptıracağım. Bristol kesinlikle yaşanılası ve dil eğitimi almak için iyi bir tercih. Şimdiden bunları söyleyebiliyorsam kurs bittiğinde hiç ayrılmak istemeyeceğim sanırım. Akşam yemeğinden sonra yaklaşık 1.5 saat benimle konuşuyor,bana çay yapıyor ve hiçbir şekilde kendi kullandığım tabağı bile yıkatmıyor. :)  Tek eksikliğim keşke daha öncesinde gelsem demek oldu. Çünkü çoğu öğrenci iyi bir şekilde ingilizce konuşuyor.

Okula değinecek olursam ilk gün adına ciddi anlamda çok ilgilendiler ve öğretmenler ciddi anlamda sıcakkanlı. Her şey de yardımcı olmaya çalışıyorlar.

Bana bu seçimi yapmamada yol gösterdiğiniz için size minnettarım.

Herşey için çok teşekkür ederim.

akreditasyonlarımız

Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin

Tüm Hakkı Saklıdır  © 2018 | Bir Horizon Eğitim Grubu kuruluşudur.