DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

HABERLER


ÖĞRENCİLERİMİZDEN > Korhan Topaloğlu 12.Kasım.2015

Arkadaşıma gönder

Beğen / Favorilere Ekle

İngilizce eğitimini Türkiye’de, özellikle İstanbul'da veren birden çok kurum var, ancak şunu sormak gerekiyor: Acaba bunun kaçı ya da hangisi yurtdışına gitmeden en iyi seviyede İngilizce öğretiyor? Bugüne kadar hepimiz farklı farklı İngilizce kurslarında bulunmuşuzdur ama her zaman en doğru olan hizmetiyle, kalitesiyle, güler yüzlülüğüyle ve bizi istediğimiz hedeflere ulaştıracak kursları aramışızdır. Horizon Eğitim Grubu’yla 2 yıl önce tanıştım.

Hedefim İngiltere'de Hukuk Master'ı yapmak ve aynı zamanda İngilizcemi en üst seviyelere çıkarmaktı . Horizonla ilk tanıştığım günden bu yana düşüncelerimin beni hedefe ulaştıracağına inandım ve öyle de oldu. Horizon; eğitmenleri, eğitim danışmanları ve personeliyle bir bütün olarak, eğitim kalitesi çok yüksek, değerlerine bağlı, hoşgörü ve sıcak kanlı yaklaşımları, bire bir çalışma sistemiyle, eğitim öncesi ve sonrası ilgili olmalarıyla beni hedefime önemli nitelikte ulaştırmıstır. Master yapacağınız okulu doğru seçmek ve seçeneklerinin çokluğundan ziyade sizin hayatınızda önemli rol oynayacak üniversiteye giriş yapabilmek adına Horizon Eğitim Danışmanlığı, yurt dışındaki okullarla güçlü bağlantısı, dinamik yapısı ve adım adım doğru kararlar neticesinde sizi hedeflerinize ulaştırıyor.

Hedefim City University of London, Hukuk Master' ına yerleşmekti ve doğru adımlar neticesinde Horizon Eğitim Grubuyla istediğim üniversiteye yerleştim. Zoroaster "Başkaları yararına iyi bir şey yapmak görev değil, zevktir" der. Horizon Eğitim Grubu’ nda görevden öte işini zevkle yapan eğitmenleri ve deneyimli eğitim danışmanları öğrencilerin motivasyonunu arttırmakta ve bundan dolayı başarıya ulaşmada büyük rol oynamaktadırlar. Dolayısıyla, bir lisan bir insan demekse bunun adresi Horizon Eğitim Grubu’dur. Benim uluslararası arenada olmamda tüm gayretleriyle emeği geçen değerli eğitim danışmanıma, eğitmenlere ve tüm Horizon Ailesine teşekkür ediyorum.


Saygılarımla

Korhan TOPALOĞLU
City University of London - International Commercial Law
akreditasyonlarımız

Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin

Tüm Hakkı Saklıdır  © 2018 | Bir Horizon Eğitim Grubu kuruluşudur.