DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

DİL OKULLARI

MLS International College

Program Adı : Dil Okulları
Kurs Adı : İngilizce
Ülke Adı : İngiltere
Şehir Adı : Bournemouth
Okul Adı : MLS International College
Web Site : www.mls-college.co.uk
Süre
Kurs Tipi Ders Saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
Gündüz Kursu 20 940 GBP 1880 GBP 2820 GBP 5160 GBP 7200 GBP
Gündüz Kursu 30 1100 GBP 2200 GBP 3300 GBP 6120 GBP 8568 GBP
Kayıt Ücreti : 90 GBP
Aile Yanı : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 160 GB
Yurt : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 135 GB
Havaalanı Transfer Ücreti : --
Konaklama Ayarlama Ücreti : --

Kurs Tanımı


Yılların deneyimine sahip BBSI ile MLS 2016 yılı itibari ile birleşmiştir.

1987’den beri faaliyet gösteren okul, Genel İngilizce ve özel alanlara yönelik İngilizce eğitimi vermektedir. Bunlar dışında en önemli özelliği ise İngiltere’nin işletme eğitimi veren en iyi okulu olmasıdır. Dünya genelinde ortak çalıştığı pek çok üniversite sayesinde de İşletme alanında tanınan bir okul haline gelmiştir. Ayrıca okulun pathways programları da Bournemouth Üniversitesi tarafından tanınmaktadır. Okuldaki İngilizce eğitimler British Council akreditelidir.

Okul, Bournemouth şehir merkezinde yer alır ve sahile çok yakın mesafededir. İki binadan oluşur. Öğrencilere ücretsiz İnternet, laboratuvar kullanımı, özel donanımlı IT sınıfları, kütüphane gibi pek çok imkan sunar.


İngilizce Dil Kursları
Genel İngilizce programlarının yanısıra Akademik İngilizce kursları sunar. Ayrıca pre-sessional ve pathways programları da mevcuttur.

İş İngilizcesi Kursları
English for Aviation ve Business Skills, Business Management, Marketing, Accounting, IT, Touris, Law konularını kapsayan International Business Communications programları da mevcuttur. Hatta aynı alanlar için sertifika programlarında da eğitim vermektedir.

Sınav Hazırlık Kursları
Pek çok alanda uluslararası geçerliliği bulunan KET, PET, FCE, CAE ve IELTS hazırlık programları mevcuttur. Genel ve Yoğun İngilizce olarak iki farklı türde eğitim almak mümkündür.

Bournemouth

Canlı bir sahile sahip ve yoğun üniversite bölgesi olan Bournemouth yılın hangi zamanı olursa olsun İngilizce öğrenmek için ideal bir yerdir. Hem eğlenceli bir eğitim süreci geçirmek hem de tatil yapmak isteyen öğrenciler için Bornemouth’u tavsiye ediyoruz. Burada Bournemouth Eye balonu ile kenti kuşbakışı gezebilir, Oceanarium'da su altı dünyasının zenginlik ve güzelliklerine tanık olabilir, alışveriş yapabilir, uzun sahiller boyunca gezinti yapabilir, dalgalı Bournemouth denizinde sörfle tanışabilir ve beldedeki bir çok milli parkta yeşilin huzuruna kendinizi kaptırabilirsiniz. 

Sabahları derse girip öğleden sonralarını da deniz ile değerlendirebilir, ingilizce eğitiminizi alırken aynı zamanda yaz tatilinizi yapabilirsiniz. İngiltere'deki bir çok merkeze oranla daha küçük ve sakin olan Bournemouth, tatilcilerin de tercihi olması nedeniyle renkli bir eğlence hayatının içinde İngilizce eğitimi almak isteyenler için idealdir.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin