DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

YAZ OKULLARI

FLS International - Discover Boston

Program Adı : Yaz Okulları
Kurs Adı : Junior
Ülke Adı : ABD
Şehir Adı : Boston
Okul Adı : FLS International - Discover Boston
Web Site : www.fls.net
SÜRE Yurt Aile Yanı
2 Hafta -- --
3 Hafta 3935 USD --
4 Hafta -- --
+ Hafta -- --

Kurs Tanımı

Genel Bilgiler

FLS International, 1986 yılından bu yana dünyanın bir çok farklı ülkesinden eğitim için gelen öğrencilerine yüksek standart İngilizce eğitimi sunar. Yıl boyunca Amerika’nın prestijli üniversite ve kolejlerinde İngilizce eğitim ve test hazırlık programları veren FLS, yaz döneminde de farklı konu içerikleri sunan yaz kampı programlarıyla öğrencilerine unutulmaz bir deneyim kazandırır.

Discover Boston

Program Merkezi:
Boston Commons
Program Tarihi: 21 Temmuz – 11 Ağustos 2019
Yaş Aralığı: 15+
Eğitim: İngilizce
Konaklama Seçenekleri: Ev – Paylaşımlı Oda
Aktivite Seçenekleri: Sosyal ve Kültürel Aktiviteler
Havaalanı Transfer: Logan International Havaalanı (BOS)

Program Ücreti: 3935 $ (3 Hafta)


Eğitim

Öğrenciler seviyesine göre sınıflara yerleştirilir ve uzman öğretmenlerden haftada 18 ders genel İngilizce eğitimi alır. Derslerde maksimum 20 öğrenci vardır.

Konaklama ve Yemekler

Öğrenciler özenle seçilmiş ailelerin yanında konaklayabilirler. Böylece hem Amerikan kültürünü öğrenir hem de dil pratiği yapma şansı bulurlar. Hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği, gezi günlerinde brunch, gezi olmayan günlerde brunch ve akşam yemeği program ücretine dahildir.

Aktivite ve Geziler

Öğrenciler derslerden sonra okulun sunduğu çeşitli aktivite ve gezi programlarına katılır. Örnek gezi ve aktiviteler; Newbury Street, Freedom Trail, Faneuil Hall and Quincy Market, Beacon Hill and The State House, MIT Tour, Prudential Center, CambridgeSide, Galleria, Harvard University & Square, Boston Duck Tour, New England Aquarium, Museum of Fine Arts, Revere Beach, Six Flags Amusement Park, Farewell Party, New York City Trip.

Havaalanı Transfer

Havaalanı transfer ücreti programa dahildir. Program başlangıcı Pazar, bitişi Cumartesi günleridir.

Boston

Amerika Birleşik Devletleri'nin Massachusetts Eyaletinin başkenti ve en büyük şehridir. Ayrıca New England olarak bilinen ABD'nin kuzeydoğu bölgesinin de resmi olmayan merkezidir.

Boston tam anlamıyla bir öğrenci şehridir. Boston dil okullarında dünyanın birçok ülkesinden gelen öğrenciler vardır ve Boston’daki Amerikalılar yabancı öğrencilere çok alışık olduklarından öğrenciler, ev kiralama dâhil birçok konuda zorluk çekmezler.

Boston günümüzde bir eğitim, sağlık, finans ve teknoloji merkezidir. M.I.T., Harvard Üniversitesi, Massachusetts Üniversitesi, Wellesley Koleji ve Boston Üniversitesi gibi dünyaca ünlü eğitim kurumları Boston ve civarında yer alırlar.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin