DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

YAZ OKULLARI

FLS International - Discover Boston

Program Adı : Yaz Okulları
Kurs Adı : Junior
Ülke Adı : ABD
Şehir Adı : Boston
Okul Adı : FLS International - Discover Boston
Web Site : www.fls.net
SÜRE Yurt Aile Yanı
2 Hafta -- --
3 Hafta 3785 USD --
4 Hafta -- --
+ Hafta -- --

Kurs Tanımı

Genel Bilgiler

FLS International, 1986 yılından bu yana dünyanın bir çok farklı ülkesinden eğitim için gelen öğrencilerine yüksek standart İngilizce eğitimi sunar. Yıl boyunca Amerika’nın prestijli üniversite ve kolejlerinde İngilizce eğitim ve test hazırlık programları veren FLS, yaz döneminde de farklı konu içerikleri sunan yaz kampı programlarıyla öğrencilerine unutulmaz bir deneyim kazandırır.


Discover Boston

Program Merkezi:
Boston, Massachusets 
Program Tarihi: 22 Temmuz – 11 Ağustos 2018
                             29 Temmuz – 18 Ağustos 2018
                             5 Ağustos – 25 Ağustos 2018
                            12 Ağustos – 1 Eylül 2018
Yaş Aralığı: 15+
Eğitim: İngilizce 
Konaklama Seçenekleri: Yurt – Çift Kişilik Oda
Aktivite Seçenekleri: Sosyal ve Kültürel Aktiviteler
Program Ücreti: $ 3,785 /3 Hafta
Havaalanı Transfer: Logan International Havaalanı (BOS)

Eğitim

Öğrenciler seviyesine göre sınıflara yerleştirilir ve uzman öğretmenlerden haftada 18 ders genel İngilizce eğitimi alır. Derslerde maksimum 20 öğrenci vardır. Öğrenciler bu programda düzenlenen gezi programlarıyla Boston şehrinin popüler, tarihi ve kültürel yerlerini keşfeder.

Konaklama ve Yemekler

Öğrenciler okulun titizlikle seçtiği Amerikan bir ailenin yanında kalırlar. Odalar çift kişilik, duş ve tuvalet ortak kullanım alanıdır. Haftaiçi kahvaltı ve akşam yemeği, gezi günlerinde brunch, gezi olmayan günlerde ise brunch ve akşam yemeği program ücretine dahildir.

Aktivite ve Geziler

Öğrenciler derslerden sonra okulun sunduğu çeşitli aktivite ve gezi programlarına katılır. Örnek gezi ve aktiviteler; Newbury Street, Faneuil Hall and Quincy Market, Beacon Hill and The State House, Harvard University and Harvard Square, Prudential Center, New England Aquarium, Museum of Fine Arts, MIT Tour, Freedom Trail, Little Italy, CambridgeSide Galleria, Boston Duck Tour, Revere Beach, Six Flags Amusement Park, Farewell Party, New York City Trip.

Havaalanı Transfer

Havaalanı transfer ücreti programa dahildir. Program baslangıcı Pazar, bitişi Cumartesi günleridir.

Boston

Amerika Birleşik Devletleri'nin Massachusetts Eyaletinin başkenti ve en büyük şehridir. Ayrıca New England olarak bilinen ABD'nin kuzeydoğu bölgesinin de resmi olmayan merkezidir.

Boston tam anlamıyla bir öğrenci şehridir. Boston dil okullarında dünyanın birçok ülkesinden gelen öğrenciler vardır ve Boston’daki Amerikalılar yabancı öğrencilere çok alışık olduklarından öğrenciler, ev kiralama dâhil birçok konuda zorluk çekmezler.

Boston günümüzde bir eğitim, sağlık, finans ve teknoloji merkezidir. M.I.T., Harvard Üniversitesi, Massachusetts Üniversitesi, Wellesley Koleji ve Boston Üniversitesi gibi dünyaca ünlü eğitim kurumları Boston ve civarında yer alırlar.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin