DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

YAZ OKULLARI

Did Deutsch-Institut

Program Adı : Yaz Okulları
Kurs Adı : Junior
Ülke Adı : Almanya
Şehir Adı : Munich
Okul Adı : Did Deutsch-Institut
Web Site : goo.gl/VDzv7i
SÜRE Yurt Aile Yanı
2 Hafta 1570 EUR --
3 Hafta 2295 EUR --
4 Hafta 3020 EUR --
+ Hafta -- --

Kurs Tanımı

Genel Bilgiler

‘‘Almanya’da Almanca’’ olarak dilimize çevrilen bir isme sahip olan DID (Deutsch in Deutschland), 1970’lerden bu yana kaliteli ve pratik yapmaya yönelik olan Almanca dil eğitimiyle, her yıl farklı ülkelerden 5000’in üzerinde öğrenciye eğitim vermektedir.

DID Deutsch-Institut Munich

Bavyera eyaletinin başkenti ve en büyük şehri olan Münih, Octoberfest, futbol etkinlikleri, görkemli bira bahçeleri ve Bavyera müziği ile Almanların kültürünü en iyi yansıtan şehirlerden biridir. Okul Münih’in ünlü sokağı Marienplatz sadece birkaç metro durağı uzaklıkta konumlandırılmıştır. Okul, şehrin alışveriş merkezlerine ve görülmeye değer turistik bölgelerine çok yakın bir mesafededir. Öğrenciler Münih keşif turuna çıkabilir, muhteşem sanat gezilerine katılabilir ve eğlenceli aktivitelere dahil olabilir ve tüm bunları yaparken Almanca seviyelerini hızlıca geliştirebilir.


Program Merkezi: Munich
Program Tarihi: 16 Haziran – 18 Ağustos 2018
Yaş Aralığı: 14 - 17
Eğitim: Almanca
Konaklama Seçenekleri: Yurt – 2 veya 4 Kişilik Oda
Aktivite Seçenekleri: Sosyal, Kültürel ve Sportif Aktiviteler
Havaalanı Transfer: € 60/Tek yön -Munich Havaalanı

Program Ücreti: 1570 € (2 Hafta)  |  2295 € (3 Hafta)  |  3020 € (4 Hafta)

Eğitim

Bu programa katılan öğrenciler öncelikle seviye tespit sınavına tabi tutulur ve seviyesine göre sınıflara yerleştirilir. Öğrenciler haftada 20 ders Genel Almanca dersleri alır. Dersler saat 09:00 – 12:30 arasında gerçekleşir. Öğrenciler isterse haftalık € 50 ekstra ücret ödeyerek haftalık ders saatini 24 derse çıkartabilir. Kurs sonunda öğrenciler sertifika almaya hak kazanır.

Konaklama ve Yemekler

Öğrenciler şehir merkezlerinde yer alan yurtlarda 4 kişilik odalarda kalır. Öğrenciler haftalık € 50 ekstra ücret ödeyerek 2 kişilik odalarda kalabilirler. Odalarda duş ve tuvaletler mevcuttur. Günde 3 öğün yemek programa dahildir.

Aktivite ve Geziler

Marienplatz, Cathedral of Our Dear Lady, Mary's Square, Theresienwiese, Bavaria Filmstadt, Munich City Museum, Viktualienmarkt, Botanical Garden

Havaalanı Transfer

Ek ücret karşılığında havaalanı transfer hizmeti verilir.Program başlangıcı Pazar, bitişi Cumartesi günleridir.

Munich

Münih, ülkenin Bavaria Eyaleti’nin başkentidir. Almanya’nın güneyinde Yukarı Bavaria açıklarında bulunan kent, Avrupa’daki Alp Sıradağ sisteminin 50 km kuzeyinde yükselir. Sofistike bir kültürel yapıya sahip Münih, Avrupa’nın en önemli kültür merkezlerinden biridir. Münih’in bira imalathaneleri dünya çapında bir üne sahiptir. Hava ve çevre kirliliği oranı oldukça düşük olan kent, sakinlerine oldukça kaliteli bir hayat sunmaktadır.Kraliyet ve modern mimariler, müzeler, kaleler, sayısız parklar, muhteşem Gotik kiliseler, pazarlar ve mevsimsel etkinlikler, kent yaşamının çok yönlü yapısını meydana getirir.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin