DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

YAZ OKULLARI

St Giles – California State University, East Bay

Program Adı : Yaz Okulları
Kurs Adı : Junior
Ülke Adı : ABD
Şehir Adı : San Francisco
Okul Adı : St Giles – California State University, East Bay
Web Site : goo.gl/2IQMwK
SÜRE Yurt Aile Yanı
2 Hafta 3470 USD --
3 Hafta 5205 USD --
4 Hafta 6940 USD --
+ Hafta -- --

Kurs Tanımı

Genel Bilgi

St. Giles, 1955’ten bu yana dünyanın dört bir tarafından gelen öğrencilerine deneyimli kadrosuyla kaliteli bir İngilizce eğitimi vermektedir. Londra’nın merkezinde kurulan ilk okulunun ardından dünyaya açılan St. Giles günümüzde İngiltere, Amerika, Kanada ‘da dil eğitimi vermeye devam etmektedir. 


California State University, East Bay


California State University East Bay, San Francisco körfezinin mükemmel manzarasına sahip olan Hayward Hills’de yer alır. Hayward Hills şehir merkezine 40 dakika uzaklıktadır. Bati yakasının önde gelen üniversiteleri arasında yer alan California State, modern eğitim sınıfları, dijital projektörleri ve çeşitli sosyal ve sportif tesislerine sahiptir.

Program Merkezi: Hayward, San Francisco,California
Program Tarihi: 1 Temmuz – 5 Ağustos 2018
Yaş Aralığı: 10 - 13 | 14 - 17
Eğitim: Genel İngilizce
Konaklama Seçenekleri: Yurt – Çift Kişilik Oda
Aktivite Seçenekleri: Sosyal, Sanatsal ve Kültürel Aktiviteler
Program Ücreti: $ 1735 /hafta
Tenis dersi: $ 130 /hafta
Havaalanı Transfer: $100 / Tek yön (San Francisco International Havaalanı)


Eğitim

Sınıflar kampüs içerisinde yer alır ve konaklama binalarına yürüme mesafesindedir. Öğrenciler haftada 20 saat Genel İngilizce dersi alır. Öğrenciler seçmeli olarak okulun sunduğu konuşma ve yazma, üniversite derslerine giriş ve performans sanatları derslerine de katılım sağlayabilir. 

Konaklama ve Yemekler

Öğrenciler okul kampüsündeli yurtlarda çift kişilik odalarda kalır. Duş ve tuvaletler paylaşımlıdır. Yemekler ise tam pansiyon usulü olarak okul yemekhanesinde verilir. Günde 3 öğün yemek program dahilindedir.

Aktivite ve Geziler

Öğrenciler derslerden sonra ve akşamları okulun düzenlediği sosyal ve kültürel aktiviteler katılır. Aktiviteler; disko gecesi, film gecesi, karaoke, futbol, konulu öğrenci geceleri, alışveriş, sahil turları. Bunun yanında öğrenciler haftada 2 tam gün ve 3 yarım gün olmak üzere gezi programlarına katılır. Disneyland, Hollywood, Santa Monica Beach, Six Flags Magic Mountain, Universal Studios.

Havaalanı Transfer

Ek ücret karşılığında havaalanı transfer hizmeti verilir. Program başlangıç ve bitişi Pazar günleridir.

San Francisco

ABD’nin batı sahilinde, San Francisco  Yarımadası’nın uç kısmında bulunan San Francisco, yazları ortaya çıkan sisli görüntüsü, dik ve yuvarlak görünümlü tepeleri, Victorian ve modern tarzda mimarisi ve coğrafik konumu ile öne çıkan, dünyaca ünlü bir kenttir. Kent, Pasifik Okyanusu ve San Francisco Körfezi ile çevrili bir yarımadadır.

Sarp kent coğrafyası ve muhteşem parkları, kente özgü çok sayıda panoramik manzaraya imzasını atar. Yaratıcı mimari eserler, çok sayıda sanat müzesi, rengarenk sosyal yaşam ve Golden Gate’i sarıp sarmalayan sis, kentteki dinamik ambiyansın temel bileşenleridir. San Francisco, çok çeşitli spor aktiviteleri ve eğlence seçenekleriyle ön plana çıkan bir kenttir. Sandal keyfi, rüzgar sörfü, paten, koşu, yürüyüş ve yüzme popüler sportif aktiviteleridir. Yelkencilik kentteki en önemli aktivitelerin başında gelir.

San Francisco aynı zamanda bir şarap kentidir. Çok sayıda şarap evleri kentin her tarafına dağılmıştır, bunun yanı sıra kentte kahve dükkanları, çay evleri, publar da oldukça fazladır. San Francisco’da  her türlü uluslar arası mutfak yer almakla birlikte kendine özgü yemek kültürü de oldukça zengindir.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin