DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

YAZ OKULLARI

Bucksmore London – English Language

Program Adı : Yaz Okulları
Kurs Adı : Junior
Ülke Adı : İngiltere
Şehir Adı : Londra
Okul Adı : Bucksmore London – English Language
Web Site : www.bucksmore.com
SÜRE Yurt Aile Yanı
2 Hafta 2800 GBP --
3 Hafta -- --
4 Hafta 5600 GBP --
+ Hafta -- --

Kurs Tanımı

Genel Bilgiler

Bucksmore Education 1979’da kurulan ve günümüzde 10 farklı merkezde 18 farklı kurs hizmeti sunan eğitim kurumudur. İngiltere’nin geleneksel akademik başarısını yaratıcı ve heyecan verici yaz programalarına kombine etmesiyle uluslararası öğrencilerin yaz döneminde en çok tercih ettiği okullar arasındadır.


Bucksmore London English Language


Program Merkezi: Kings College London
Program Tarihi: 3 Temmuz – 31 Temmuz 2018 (2 ve 4 haftalık program)
Yaş Aralığı: 13 – 16
Eğitim: İngilizce
Konaklama Seçenekleri: Tek, Çift veya Üç Kişilik Oda (Londra)
Aktivite Seçenekleri: Sosyal, Sportif ve Kültürel Aktiviteler
Program Ücreti: £1400/ hafta
Havaalanı Transfer: Londra Heathrow ve Gatwick Havaalanları

Eğitim

Haftalık 25 saat olan yoğun program içeriğinde dil eğitimi, günlük İngilizce kullanımı, proje seansları, kültürel geziler ve akademik beceri seansları vardır. Dil eğitimi dersleri, dil öğrenmenin iletişim tarzına odaklanır ve bir öğrencinin kabiliyetine göre uyarlanmış gramer ve kelime hazinesi sağlar.Derslerde eğitim, kültür, edebiyat ve yaşam şekilleri gibi alanlardan güncel bir konu seçilir ve bu konu derslerde işlenir. Akademik olarak öğrencilerin akademik okuma, yazma ve konuşma becerilerini geliştirmek amaçlanır. Bunun yanında öğrencilerin derslerde grup oluşturarak proje hazırlamaları, araştırma içinde olmaları, bilgi paylaşımında bulunup sunumlar yapmaları da teşvik edilir.

Konaklama ve Yemekler

Öğrenciler Kings College’nin yurtlarında tek, iki veya üç kişilik odalarda kalırlar. Duş ve banyolar paylaşımlıdır. Kampüslerde ve yurtlarda Wi-fi ile internete bağlanılabilir. Öğrencilere günde 3 öğün yemek sunulur

Aktivite ve Geziler

Öğrenciler derslerden sonra ve akşamları okulun sunduğu çeşitli aktivitelere katılır. Spor turnuvaları, yetenek yarışmaları, disko akşamları, ekip oyunları bunlara örnektir. Programa katılan öğrenciler için haftada 1 tam gün olarak çeşitli geziler hazırlanmıştır. Buckingham Palace, London Dungeon, Oxford Street & Soho, Oxford, Brighton, Cambridge gezileri buna örnek verilebilir.

Havaalanı Transfer

Havaalanı transfer ücreti programa dahildir. Program başlangıç ve bitişi Salı günleridir.

Londra

İngiltere’nin başkenti olan Londra, kendine özgü tarihi mimarisi, şehir düzeni, hareketliliğini yanı sıra aynı zamanda biraz şehir merkezinden uzaklaştığınızda huzurlu ve sakin yaşam tarzı, şehrin her yerine dağılmış çok sayıda yemyeşil parkları ile şehir içinde doğal yaşamı muhafaza edebilen bir şehirdir.. Ayrıca dünyanın en büyük metropollerinden biri olan , kültür zenginliği ve eğlence hayatı ile turistler ve öğrenciler için en popular şehirlerinden biridir.

Londra’da, Oxford Street’ten alışveriş yapabilir, Hyde Park'ta Pazar günü Serbest Kürsü'ye gidip istediğiniz konuda konuşabilir, Thames'te tekne turu yaparak nehir boyunca birçok güzellikle karşılaşabilirsiniz. Tower Bridge’e çıkıp dünyanın en büyüleyici manzaralarından birini izleyebilir, üstü açık çift katlı otobüslerle şehir turu yapabilir, İngiliz Kraliçesi II. Elizabeth'in ikamet ettiği Buckingham Sarayı'nı gezebilir, London Eye'a çıkıp 135 metre yükseklikten tüm Londra'ya hakim olabilirsiniz. British Museum'da Türkiye’de dahil dünyanın birçok ülkesinden gelen tarihi eserleri görebilir, Lady Diana'nın evi olan Kensington Palace'ı ziyaret edebilir, Portobello Market ve Camden Town Market sokak pazarlarında her türden ikinci el alışverişi yapabilirsiniz.

Ağustos ayında Londra'daysanız inanılmaz ses ve görüntü gösterileriyle dolu Nothing Hill Karnavalı'na katılabilir, Madame Tussaud’s Müzesi'nde dünyaca ünlü kişilerin balmumundan heykellerini görebilir, dünya saat sisteminin merkezi Greenwich'teki Denizcilik ve Rasathane müzelerini gezebilirsiniz. Renklerinin ve çeşitliliğinin tadına varmak isteyen öğrenciler için en ideal öğrenim mekanıdır. Tüm bu özelliklerinin yanında Londra, İngilizce eğitiminde yüzlerce profesyonel dil okuluna ev sahipliği yapması nedeniyle dünyada İngilizce eğitiminin 1 numaralı merkezidir.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin