DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

YAZ OKULLARI

FLS International - Saint Peters University

Program Adı : Yaz Okulları
Kurs Adı : Junior
Ülke Adı : ABD
Şehir Adı : New York
Okul Adı : FLS International - Saint Peters University
Web Site : www.fls.net
SÜRE Yurt Aile Yanı
2 Hafta -- --
3 Hafta 4250 USD --
4 Hafta -- --
+ Hafta -- --

Kurs Tanımı

Genel Bilgiler

FLS International, 1986 yılından bu yana dünyanın bir çok farklı ülkesinden eğitim için gelen öğrencilerine yüksek standart İngilizce eğitimi sunar. Yıl boyunca Amerika’nın prestijli üniversite ve kolejlerinde İngilizce eğitim ve test hazırlık programları veren FLS, yaz döneminde de farklı konu içerikleri sunan yaz kampı programlarıyla öğrencilerine unutulmaz bir deneyim kazandırır.


Discover New York


Program Merkezi:
Saint Peter’s University ,New Jersey
Program Tarihi: 24 Haziran – 14 Temmuz 2018
                             1 Temmuz – 21 Temmuz 2018
                             8 Temmuz – 28 Temmuz 2018
                            15 Temmuz – 4 Ağustos 2018
Yaş Aralığı: 18+
Eğitim: İngilizce 
Konaklama Seçenekleri: Yurt – Çift Kişilik Oda
Aktivite Seçenekleri: Sosyal ve Kültürel Aktiviteler
Program Ücreti: $ 4,250 /3 Hafta
Havaalanı Transfer: New York- John F. Kennedy Havaalanı (JFK)


Eğitim

Öğrenciler seviyesine göre sınıflara yerleştirilir ve uzman öğretmenlerden haftada 18 ders genel İngilizce eğitimi alır. Derslerde maksimum 20 öğrenci vardır. Öğrenciler bu programda düzenlenen gezi programlarıyla New York şehrinin popüler ve kültürel yerlerini keşfeder.

Konaklama ve Yemekler

Öğrenciler okulun rahat ve güvenilir yurtlarında çift kişilik odalarda kalır. Duş ve tuvaletler paylaşımlı ve yeterli sayıdadır. Haftaiçi kahvaltı ve akşam yemeği, gezi günlerinde brunch, gezi olmayan günlerde brunch ve akşam yemeği program ücretine dahildir.

Aktivite ve Geziler

Öğrenciler derslerden sonra ve akşamları okulun sunduğu çeşitli aktivite ve gezi programlarına katılır. Örnek gezi ve aktiviteler; Statue of Liberty, Newport Centre Shopping, Columbia University, Little Italy & Chinatown, Metropolitan Museum of Art, New York Harbor Cruise, Jersey Shore, South Street Seaport, American Museum of Natural History, Times Square, Museum of Modern Art, Lower Manhattan Sightseeing, Fifth Avenue Shopping and Central Park, DJ Dance Party, Farewell Party, Washington D.C. trip, Six Flags Amusement Park.

Havaalanı Transfer

Havaalanı transfer ücreti programa dahildir. Program başlangıcı Pazar, bitişi Cumartesi günleridir.


New York Art Tour

Program Merkezi:
Saint Peter’s University,New Jersey
Program Tarihi: 8 Temmuz – 28 Temmuz 2018
Yaş Aralığı: 15+
Eğitim: İngilizce + Sanat Turu
Konaklama Seçenekleri: Yurt – Çift Kişilik Oda
Aktivite Seçenekleri: Sosyal ve Kültürel Aktiviteler
Program Ücreti: $ 4,250 /3 Hafta
Havaalanı Transfer: New York -John F. Kennedy Havaalanı (JFK)


Eğitim

Öğrenciler seviyesine göre sınıflara yerleştirilir ve uzman öğretmenlerden haftada 18 ders genel İngilizce eğitimi alır. Buna ek olarak haftada 6 kez sanat seminerlerine katılır. Derslerde maksimum 20 öğrenci vardır. Öğrenciler bu programda mükemmel müzeleri ve sanatsal hareketin başkenti New York’ta kültürel gezilere katılır ve alanında uzman öğretmenler eşliğinde kendi sanatsal çalışmasını geliştirir.

Konaklama ve Yemekler

Öğrenciler okulun rahat ve güvenilir yurtlarında çift kişilik odalarda kalır. Duş ve tuvaletler paylaşımlı ve yeterli sayıdadır. Haftaiçi kahvaltı ve akşam yemeği, gezi günlerinde brunch, gezi olmayan günlerde brunch ve akşam yemeği program ücretine dahildir.

Aktivite ve Geziler

Öğrenciler derslerden sonra ve akşamları okulun sunduğu çeşitli aktivite ve gezi programlarına katılır.  Örnek gezi ve aktiviteler; Chelsea Art Galleries, Metropolitan Museum of Art, Lower Manhattan, Guggenheim Museum, Times Square and Rockefeller Center, Brooklyn Flea Market, Brooklyn Art Galleries, Fifth Avenue and Central Park, Washington DC Tour.

Havaalanı Transfer

Havaalanı transfer ücreti programa dahildir. Program başlangıcı  Pazar, bitişi Cumartesi günleridir.

New York

Hiç uyumayan şehir, Amerikanın Büyük Elması New York, Bronx, Brooklyn, Manhattan, Queens ve Staten Adası olmak üzere beş bölgeden oluşur. 2. Dünya Savaşı’ndan bu yana dünya finansal piyasalarının merkezi olan New York, ünlü ve etkili borsası ile finans kurumlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Amerikanın en belirgin özelliklerinden olan ve insanlarda büyük merak uyandıran çok yönlülük, çok kültürlülük, moda gibi niteliklerin tamamını sadece New York’ta bir arada bulabilirsiniz. Dil eğitimi için New York’u tercih ederseniz ayı zamanda özgürlük anıtını, Times Meydanını, Empire State ve Chrysler binalarını, Rockefeller Merkezini, Bronx Hayvanat Bahçesini, Staten Island Feribotunu, Brooklyn Köprüsünü ve diğer yerleri ziyaret etme fırsatı bulabilirsiniz.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin