DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

YAZ OKULLARI

Stafford House Summer - English Plus Drama

Program Adı : Yaz Okulları
Kurs Adı : Junior
Ülke Adı : İngiltere
Şehir Adı : Malvern
Okul Adı : Stafford House Summer - English Plus Drama
Web Site : www.staffordhouse.com
SÜRE Yurt Aile Yanı
2 Hafta 1564 GBP --
3 Hafta 2346 GBP --
4 Hafta 3128 GBP --
+ Hafta -- --

Kurs Tanımı

Genel Bilgiler

Stafford House Summer, İngiltere, Amerika ve Kanada’daki birçok lokasyonda yüksek kalitede İngilizce dil eğitimi ve aktivite kursları sağlayan yaz programlarını öğrencilerine sunar. Stafford House Summer’ın geniş kurs yelpazesi, uzman eğitimi ve heyecan verici aktivite ve gezi programları, öğrencilerin unutamayacakları bir yaz geçirmesini sağlar.

English plus Drama programı tarihi spa şehri Malvern’deki özel yatılı okul olan Malvern St. James’de yer alır. Malvern, Oxford ve Bath şehirlerine yakın olmasıyla merkezi bir konuma sahiptir. 

Program Adı: English Plus Drama
Program Merkezi: Malvern, İngiltere
Program Tarihi: 8 Temmuz 2018 – 5 Ağustos 2018
Yaş Aralığı: 12 – 17 (Grup olursa 9-17)
Eğitim: İngilizce
Konaklama Seçenekleri: Tek veya çift kişilik oda
Aktivite Seçenekleri: Sosyal, kültürel ve sportif aktiviteler
Program Ücreti: £782/ hafta
Kayıt Ücreti: £100
Havaalanı Transfer: £195/Tek yön (Londra Heathrow Havaalanı)


Eğitim

Öğrenciler haftada 15 saat İngilizce dersi alirken 9 saat de drama seminerlerine katılırlar. Bu programda öğrenci drama ve sahne sanatları bilgisini, fiziksel ve sözlü becerilerini geliştirme imkanına sahip olur. Öğrenciler, İngilizce dersleriyle İngilizcelerini geliştirirken drama dersleriyle de İngilizce becerilerini pratiğe dökerler. Drama derslerinde öğrenciler drama ve sahne sanatları alanında farklı teknikler öğrenir, tiyatroda dil kullanımı ve ses tonlamaları geliştirir ve beden dili alıştıramaları yaparak fiziksel etki bırakmayı öğrenir. 

Konaklama ve Yemekler

Öğrenciler okul kampüsündeki yurtlarda tek kişilik veya çift kişilik odalarda konaklar. Duş ve banyolar paylaşımlıdır ve öğrencilerin birarada olabileceği toplumsal alanlar mevcuttur. Okulun yemekhanesinde sunulan günde 3 öğün yemek program dahilindedir.

Aktivite ve Geziler

Öğrenciler derslerden sonra ve akşamları okul tarafından düzenlenen sosyal, kültürel ve sportif aktivitelere katılabilirler. Bunun yanında program dahilinde öğrencilerin katılacağı 1 tam gün ve 2 yarım gün geziler düzenlenir. Tam günlük geziler; London, Oxford, Cardiff; Yarım günlük geziler; Gloucester, Stratford-upon-Avon, Birmingham, Cheltenham örnek verilebilir. 

Havaalanı Transfer

Ek ücret karşılığında havaalanı transfer hizmeti verilir. Program başlangıcı ve bitişi Pazar günleridir.

Malvern

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin