DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

YAZ OKULLARI

St Giles - University of British Columbia

Program Adı : Yaz Okulları
Kurs Adı : Junior
Ülke Adı : Kanada
Şehir Adı : Vancouver
Okul Adı : St Giles - University of British Columbia
Web Site : www.stgiles-international.com
SÜRE Yurt Aile Yanı
2 Hafta 4040 CAD --
3 Hafta 5980 CAD --
4 Hafta 7920 CAD --
+ Hafta -- --

Kurs Tanımı

Genel Bilgi

St. Giles, 1955’ten bu yana dünyanın dört bir tarafından gelen öğrencilerine deneyimli kadrosuyla kaliteli bir İngilizce eğitimi vermektedir. Londra’nın merkezinde kurulan ilk okulunun ardından dünyaya açılan St. Giles günümüzde İngiltere, Amerika, Kanada ‘da dil eğitimi vermeye devam etmektedir.

University of British Columbia - UBC

Program,1908 yılında kurulan Kanada’nın ve Dünya'nın en prestijli okullarından University of British Columbia’da (UBC) gerçekleştirilmektedir. UBC, yerel parklara yakın bir konumda olması ile yemyeşil bir görünüme sahiptir. Pasifik okyanusu okul kampüsüne sadece yürüyüş mesafesindedir. UBC yaz dönemi öğrencilerinin kullanımına açık birçok spor tesisi, Vancouver Museum of Anthropology, Beaty Biodiversity Museum, ödül kazanmış Sanat Merkezi ve mükemmel görünümlü botanik bahçelerine sahiptir.Tüm bu özellikleriyle UBC öğrencilerin yaz dönemlerini unutulmaz kılar.

Program Merkezi: Vancouver, University of British Columbia
Program Tarihi: 30 Haziran – 21 Temmuz 2019
Yaş Aralığı: 10 - 18
Eğitim: Genel İngilizce
Konaklama Seçenekleri: Yurt – Tek / Çift Kişilik Oda
Aktivite Seçenekleri: Sosyal, Sanatsal ve Kültürel Aktiviteler
Havaalanı Transfer: Vancouver Havaalanı
Custodian Letter Ücreti : CA$ 50

Program Ücreti: 4040 CAD (2 Hafta)  |  5980 CAD (3 Hafta)  |  7920 CAD (4 Hafta)

Eğitim

Öğrenciler haftada 5 gün 20 ders Genel İngilizce eğitimi alırlar. Öğrencilerin İngilizce becerilerini geliştirmek hedeflenir. Kurs sonunda öğrenciler katılım sertifikası alma şansına sahip olur. Bunun yanında öğrenciler okulun sunduğu seçmeli dil seminerleri ve performans sanatları derslerine de katılabilir.

Konaklama ve Yemekler

Öğrencilerin yurtları eğitim binalarına yürüme mesafesindedir. Öğrenciler tek veya çift kişilik odalarda kalır. Duş ve tuvaletler ise 8 kişiye kadar paylaşımlıdır. Yemekler kampüsteki yemekhanede öğrencilere sunulur. Öğrenciler ücretsiz olarak çamaşırlarını yıkayabilir ve odalarında wifi ile internete bağlanabilir. Günde 3 öğün yemek program dahilindedir.

Aktivite ve Geziler

Öğrenciler derslerden sonra ve akşamları okulun hazırladığı programa bağlı olarak sosyal, kültürel ve sportif aktivitelere katılabilir. Bunun yanında öğrenciler için hafta 2 tam gün ve 3 yarım gün geziler düzenlenir: Stanley Park, Deniz turu, Vancouver Aquarium, Whistler, Cultus Lake Water Park.

Havaalanı Transfer

Ek ücret karşılığında havaalanı transfer hizmeti verilir. Program başlangıcı ve bitişi Pazar günleridir.

Vancouver

Kanada'nın 3. Büyük şehirdir. Batı Kanada'nın en büyük, ülkenin de üçüncü büyük metropolüdür. Dünyanın her köşesinden gelen insanlarıyla çok kültürlü bir nüfus yapısına sahip olan kent, Kanadanın en ılıman iklimine sahiptir. Okyanus kıyısında olması ve ormanlarla çevrili olması dolayısıyla hafta sonları aktiviteleri için ideal bir şehirdir. Vancouver, Hollywood ve New York'tan sonra Kuzey Amerika'daki üçüncü film üretim merkezidir. Ayrıca bu şehir ılıman iklimi, dinamik ve kozmopolit yapısıyla eğitim için de ideal bir kenttir.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin