DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

DİL OKULLARI

Lal

Program Adı : Dil Okulları
Kurs Adı : İngilizce
Ülke Adı : Güney Afrika
Şehir Adı : Cape Town
Okul Adı : Lal
Web Site : lalschools.com
Süre
Kurs Tipi Ders Saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
Gündüz Kursu 20 1000 EUR 1880 EUR 2820 EUR 5280 EUR 7920 EUR
Gündüz Kursu 30 1180 EUR 2280 EUR 3420 EUR 6600 EUR 9900 EUR
Kayıt Ücreti : 50 EUR
Aile Yanı : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 150 EU
Yurt : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 195 EU
Havaalanı Transfer Ücreti : 30 EUR
Konaklama Ayarlama Ücreti : 30 EUR

Kurs Tanımı

Cape Town tarihi kasabaları, sakin balıkçı köyleri ve güzel plajlarıyla Güney Afrikanın en çarpıcı şehridir. Winelands ve Garden Route ziyaretçilere sınırsız fotoğraf çekme imkanı sunmaktadır ancak en güzel manzara 1087 metre yüksekliğindeki Table Dağından şehrin muazzam manzarasıdır.

1993 yılında kurulan LAL Cape Town giderek büyümüştür. Ünlü Sea Point’te yer alan okul V&A Waterfront, Table Mountain ve şehir merkezinden araçla 15 dakika Clifton ve Camps Bay plajlarından 2 dakika uzaklıktadır. Okul cadde üzerinde olup taksi ve otobüs duraklarına çok yakındır.
LAL Cape Town genel İngilizce, iş ingilizcesi, özel ders, akademik sömestr, Cambridge sınavlarına hazırlık programları, IELTS, TOEFL, TOEIC, LCCIEB ve teacher training üzerine eğitim olanakları sunmaktadır.

Konaklama olarak Aile yanı konaklama ve yurtta konaklama imkanları vardır.

Cape Town

Güney Afrika Cumhuriyetinin başkenti, alabildiğine uzun kumsallar, şarap mahzenleri, altın madeleri, birbirinden farklı türde binlerce kuş çeşidi, Masa Dağı’nın eşsiz manzarası bu dağda bulunan 5000 üzerinde bitki çeşidi ile Cape Town her sene milyonlarca turisti kendine çekmektedir. Cape Town, bir yanda şık restorantları, alışveriş merkezleri, hoş otelleri, bir yanda ise müzeleri ve kültürel etkinlikleri içinde barındıran bir şehir. Şehrin en ünlü plajı Boulders Bay’dır. 

Bu plaj sadece eşsiz kumsalı ve berrak denizi ile değil, burada bulunan penguenleriyle de ünlüdür. Afrika kıtasının en uç noktası olan Ümit Burnu, Cape Town’a 1 saatlik mesafede’dir. İngilizce eğitimi yanısıra bambaşka bir macera ve deneyim yaşamak isteyenlere Cape Town’u tavsiye edebiliriz.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin