DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

DİL OKULLARI

LAL - IELS Language Centres

Program Adı : Dil Okulları
Kurs Adı : İngilizce
Ülke Adı : Güney Afrika
Şehir Adı : Cape Town
Okul Adı : LAL - IELS Language Centres
Web Site : lalschools.com
Süre
Kurs Tipi Ders Saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
Gündüz Kursu 15 1060 EUR 2000 EUR 3000 EUR 5640 EUR 8460 EUR
Gündüz Kursu 22 1260 EUR 2400 EUR 3600 EUR 6840 EUR 10260 EUR
Kayıt Ücreti : 50 EUR
Aile Yanı : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 182 EU
Yurt : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 250 EU
Havaalanı Transfer Ücreti : 35 EUR
Konaklama Ayarlama Ücreti : 35 EUR

Kurs Tanımı

30 yılı aşkın bir süredir İngilizce eğitimi veren LAL, öğrencilerin dil öğrenirken karşılaşabilecekleri sıkıntıları en iyi bilen ve tecrübeleri sayesinde bu konuda size en iyi şekilde yardımcı olan bir okuldur. İngiltere, İrlanda, Malta, Güney Afrika ve Amerika olmak üzere 5 farklı ülkede 8 farklı şehirde dil eğitimi hizmeti vermektedir.

LAL Cape Town okulu giderek büyümüş bir okuldur. Ünlü Sea Point’te yer alan okul V&A Waterfront, Table Mountain ve şehir merkezinden araçla 15 dakika Clifton ve Camps Bay plajlarından 2 dakika uzaklıktadır. Okul cadde üzerinde olup taksi ve otobüs duraklarına çok yakındır. Ayrıca Education South Africa ve SAYTC akreditasyonları bulunur.

Konaklama olarak aile yanı konaklama ve yurtta konaklama imkanları vardır.

Cape Town

Güney Afrika Cumhuriyetinin başkenti, alabildiğine uzun kumsallar, şarap mahzenleri, altın madeleri, birbirinden farklı türde binlerce kuş çeşidi, Masa Dağı’nın eşsiz manzarası bu dağda bulunan 5000 üzerinde bitki çeşidi ile Cape Town her sene milyonlarca turisti kendine çekmektedir. Cape Town, bir yanda şık restorantları, alışveriş merkezleri, hoş otelleri, bir yanda ise müzeleri ve kültürel etkinlikleri içinde barındıran bir şehir. Şehrin en ünlü plajı Boulders Bay’dır. 

Bu plaj sadece eşsiz kumsalı ve berrak denizi ile değil, burada bulunan penguenleriyle de ünlüdür. Afrika kıtasının en uç noktası olan Ümit Burnu, Cape Town’a 1 saatlik mesafede’dir. İngilizce eğitimi yanısıra bambaşka bir macera ve deneyim yaşamak isteyenlere Cape Town’u tavsiye edebiliriz.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin