DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

DİL OKULLARI

St Giles

Program Adı : Dil Okulları
Kurs Adı : İngilizce
Ülke Adı : Kanada
Şehir Adı : Vancouver
Okul Adı : St Giles
Web Site : www.stgiles-international.com
Süre
Kurs Tipi Ders Saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
Gündüz Kursu 20 1232 CAD 2400 CAD 3468 CAD 6048 CAD 8712 CAD
Gündüz Kursu 28 1544 CAD 2984 CAD 4320 CAD 7488 CAD 10908 CAD
Kayıt Ücreti : 150 CAD
Aile Yanı : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 233 CA
Yurt : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 578 CADTek Kişilik Yemeksiz 578 CA
Havaalanı Transfer Ücreti : --
Konaklama Ayarlama Ücreti : 225 CAD

Kurs Tanımı

Dünyanın en güvenli, en rahat ve en güzel şehirlerinden biri olan Vancouver’ı her yıl çok sayıda uluslarası öğrenci dil eğitimi almak ve boş vakitlerinde şehrin doğal güzellikleri ile kozmopolit ortamının tadını çıkartmak için tercih etmektedir. St. Giles dil okulumuz, yüksek kalitede eğitim vermek konusunda köklü bir geleneğe sahiptir ve Kanada’nın en tanınmış, en saygın dil okulları arasında yer alır. Eğitimlerine yaptıkları yatırımları ve gösterdikleri emeklerin karşılığını fazlasıyla almak isteyen bütün öğrenciler için gönül rahatlığıyla tercih edilebilir olan okulumuz, eğitim kalitesi, öğrenci hizmetleri ve ücret tarifeleri konusunda orta öğretim sonrası; eğitim komisyonunun (Private Post-Secondary Education Commission) onayını almıştır. Birçok eğitim ve ticaret kuruluşuna üye olması, okulumuzun öğrencilere mümkün olan en iyi eğitimi sağlamasını kolaylaştırmaktadır. Genel İngilizce, Üniversite Hazırlık Kursları, Sınav Hazırlık Kursları, Yaz Okulu, Tatilde İngilizce ve TEFL kursları okulumuzun eğitim programları arasındadır.

Konaklama tercihleri arasında aile yanı konaklama, öğrenci yurtları ve apartman daireleri, misafir evleri ve hostel seçenekleri mevcuttur. Öğrencilerimizin pratik yapmak ve kültürlerini daha yakından tanımak adına yaygın olarak tercihleri Kanada’lı ailelerin yanında konaklamadır, bunun dışında öğrenci konutları için 1 – 3 haftalık bekleme listesi bulunmaktadır ve odalar modern, temiz şekilde düzenlenmiştir, ortak kullanım alanları mutfak ve banyodur. Apartman dairelerinde ise, dairelerin kiraları, konumlarına, mobilyalı olup olmadıklarına ve sezonlara göre değişiklik göstermektedir ve kontrat dahilindedir.

Vancouver

Kanada'nın 3. Büyük şehirdir. Batı Kanada'nın en büyük, ülkenin de üçüncü büyük metropolüdür. Dünyanın her köşesinden gelen insanlarıyla çok kültürlü bir nüfus yapısına sahip olan kent, Kanadanın en ılıman iklimine sahiptir. Okyanus kıyısında olması ve ormanlarla çevrili olması dolayısıyla hafta sonları aktiviteleri için ideal bir şehirdir. Vancouver, Hollywood ve New York'tan sonra Kuzey Amerika'daki üçüncü film üretim merkezidir. Ayrıca bu şehir ılıman iklimi, dinamik ve kozmopolit yapısıyla eğitim için de ideal bir kenttir.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin