DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

DİL OKULLARI

St Giles

Program Adı : Dil Okulları
Kurs Adı : İngilizce
Ülke Adı : İngiltere
Şehir Adı : Eastbourne
Okul Adı : St Giles
Web Site : www.stgiles-international.com
Süre
Kurs Tipi Ders Saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
Gündüz Kursu 20 972 GBP 1840 GBP 2592 GBP 4512 GBP 6624 GBP
Gündüz Kursu 28 1240 GBP 2344 GBP 3312 GBP 5544 GBP 8136 GBP
Kayıt Ücreti : 80 GBP
Aile Yanı : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 136 GB
Yurt : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 195 GB
Havaalanı Transfer Ücreti : --
Konaklama Ayarlama Ücreti : 30 GBP

Kurs Tanımı

St Giles ilk olarak 1955 yılında Paul ve Diana Lindsay tarafından Londra'da kurulmuştur. O günden bu yana Ingiltere, Amerika ve Kanada gibi dünyanın birçok yerinde merkez açmıştır. Deneyimiyle ve 8 ayrı merkeziyle en büyük uluslar arası dil okullarından biridir. Her yıl 90 farklı ülkeden ortalama 10.000 öğrenci İngilizce öğrenmek veya geliştirmek için St Giles'ı tercih etmektedir.

Brighton’a 30 dakika ve Londra’ya 90 dakika mesafede bulundan Eastbourne, öğrenciler için güvenliği ve samimiyetiyle cazip gelen bir seçenektir. Okul, sahile bir kaç dakika yürüme ve şehir merkezine ise 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Konaklamada aile yanı konaklamanın yanı sıra yurtlar ve oteller gibi farklı konaklama seçenekleri de vardır ancak merkezlere göre değişiklik göstermektedir. Tüm konaklamalar okula yürüme mesafesindedir.

Eastbourne

Deniz kenarında, huzur dolu ve güvenli ve doğa harikası bir şehirdir. Eastborne kayalıklarından, limanına hatta binalarına evlerine kadar beyaza bürünmüş görünümü ile sizi etkisi altına alacaktır. 

Eastbourne’da tekne gezintisine katılabilir, haziran ayında uluslar arası tenis turnuvasını izleyebilir, yaz aylarında konserlere gidebilir ve Eastbourne’un harika bahçelerinde rüya gibi bir yürüyüşe çıkabilirsiniz. Eğlencelerin ve festivallerin yoğun olduğu bir şehirdir. İngiltere'nin güney  sahil kasabalarından en görkemli olanıdır ve Londra'ya sadece 85 dakika uzaklıktadır.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin