DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

DİL OKULLARI

St Giles

Program Adı : Dil Okulları
Kurs Adı : İngilizce
Ülke Adı : İngiltere
Şehir Adı : Eastbourne
Okul Adı : St Giles
Web Site : www.stgiles-international.com
Süre
Kurs Tipi Ders Saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
Gündüz Kursu 20 916 GBP 1744 GBP 2520 GBP 4080 GBP 5904 GBP
Gündüz Kursu 28 1184 GBP 2240 GBP 3252 GBP 5184 GBP 7668 GBP
Kayıt Ücreti : 70 GBP
Aile Yanı : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 134 GB
Yurt : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 227 GB
Havaalanı Transfer Ücreti : --
Konaklama Ayarlama Ücreti : --

Kurs Tanımı

St Giles ilk olarak 1955 yılında Paul ve Diana Lindsay tarafından Londra'da kurulmuştur. O günden bu yana Ingiltere, Amerika ve Brezilya gibi dünyanın birçok yerinde merkez açmıştır.

50 yıllık eğitim deneyimi ve 7 ayrı merkeziyle en büyük uluslar arası dil okullarından biridir. Her yıl 90 farklı ülkeden ortalama 10.000 öğrenci İngilizce öğrenmek veya geliştirmek için St Giles'ı tercih etmektedir.
 
Genel İngilizce kursları haftada 15, 20, 25 saatlik ders seçeneği sunmaktadır. Genel İngilizce kursları; Londra, Brighton, Eastbourne, San Francisco ve Vancouverda bulunmaktadır. Bu kursların yanı sıra değişik merkezlerinde Sınav hazırlık kursları, tatil kursları da bulunmaktadır.
 
Konaklamada aile yanı konaklamanın yanı sıra öğrenci evleri, yurtlar ve oteller gibi farklı konaklama seçenekleri de vardır ancak merkezlere göre değişiklik göstermektedir.

Eastbourne

Deniz kenarında, huzur dolu ve güvenli ve doğa harikası bir şehirdir. Eastborne kayalıklarından, limanına hatta binalarına evlerine kadar beyaza bürünmüş görünümü ile sizi etkisi altına alacaktır. 

Eastbourne’da tekne gezintisine katılabilir, haziran ayında uluslar arası tenis turnuvasını izleyebilir, yaz aylarında konserlere gidebilir ve Eastbourne’un harika bahçelerinde rüya gibi bir yürüyüşe çıkabilirsiniz. Eğlencelerin ve festivallerin yoğun olduğu bir şehirdir. İngiltere'nin güney  sahil kasabalarından en görkemli olanıdır ve Londra'ya sadece 85 dakika uzaklıktadır.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin