DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

DİL OKULLARI

St Giles (Highgate)

Program Adı : Dil Okulları
Kurs Adı : İngilizce
Ülke Adı : İngiltere
Şehir Adı : Londra
Okul Adı : St Giles (Highgate)
Web Site : www.stgiles-international.com
Süre
Kurs Tipi Ders Saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
Gündüz Kursu 20 968 GBP 1816 GBP 2640 GBP 4248 GBP 6156 GBP
Gündüz Kursu 28 1220 GBP 2296 GBP 3324 GBP 5256 GBP 7740 GBP
Kayıt Ücreti : 70 GBP
Aile Yanı : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 185 GB
Yurt : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 339 GB
Havaalanı Transfer Ücreti : --
Konaklama Ayarlama Ücreti : --

Kurs Tanımı

St Giles London Highgate güvenliliği ve modernliğiyle bilinen Kuzey Londra’da,  odaklı bir çalışma isteyen öğrenciler  için oldukça ideal bir merkezdir. Orta kapasitede bir okul olması nedeniyle öğrenciler dikkatlerini maksimum toplayabilmektedir. Okul, Londra Merkeze 20 dakikalık bir mesafededir. Oldukça geniş klasik İngiliz tipi bir bahçeye sahiptir.

20 ders Genel İngilizce ve 28 ders Yoğun İngilizce Programları sunmaktadır. Ayrıca Londra şubeleri için özel olarak sunduğu öğleden sonra ekonomik programları da vardır. Bu programların yanında uzun dönem (24+hafta) akademik programlar, Cambridge Hazırlık ( FCA, CAE, CPE ), IELTS Hazırlık sınavları yaz kursları, İş İngilizcesi kursu, genel İngilizce+Turizm İngilizcesi kursu, genel İngilizce+sanat ve tasarım kursları, bire bir kurslar, İngilizce Öğretmenlerine yönelik kurslar  ve foundation programları da mevcuttur.

Konaklama olarak aile yanı, yurt ve otel opsiyonları mevcuttur.

Londra

İngiltere’nin başkenti olan Londra, kendine özgü tarihi mimarisi, şehir düzeni, hareketliliğini yanı sıra aynı zamanda biraz şehir merkezinden uzaklaştığınızda huzurlu ve sakin yaşam tarzı, şehrin her yerine dağılmış çok sayıda yemyeşil parkları ile şehir içinde doğal yaşamı muhafaza edebilen bir şehirdir.. Ayrıca dünyanın en büyük metropollerinden biri olan , kültür zenginliği ve eğlence hayatı ile turistler ve öğrenciler için en popular şehirlerinden biridir.

Londra’da, Oxford Street’ten alışveriş yapabilir, Hyde Park'ta Pazar günü Serbest Kürsü'ye gidip istediğiniz konuda konuşabilir, Thames'te tekne turu yaparak nehir boyunca birçok güzellikle karşılaşabilirsiniz. Tower Bridge’e çıkıp dünyanın en büyüleyici manzaralarından birini izleyebilir, üstü açık çift katlı otobüslerle şehir turu yapabilir, İngiliz Kraliçesi II. Elizabeth'in ikamet ettiği Buckingham Sarayı'nı gezebilir, London Eye'a çıkıp 135 metre yükseklikten tüm Londra'ya hakim olabilirsiniz. British Museum'da Türkiye’de dahil dünyanın birçok ülkesinden gelen tarihi eserleri görebilir, Lady Diana'nın evi olan Kensington Palace'ı ziyaret edebilir, Portobello Market ve Camden Town Market sokak pazarlarında her türden ikinci el alışverişi yapabilirsiniz.

Ağustos ayında Londra'daysanız inanılmaz ses ve görüntü gösterileriyle dolu Nothing Hill Karnavalı'na katılabilir, Madame Tussaud’s Müzesi'nde dünyaca ünlü kişilerin balmumundan heykellerini görebilir, dünya saat sisteminin merkezi Greenwich'teki Denizcilik ve Rasathane müzelerini gezebilirsiniz. Renklerinin ve çeşitliliğinin tadına varmak isteyen öğrenciler için en ideal öğrenim mekanıdır. Tüm bu özelliklerinin yanında Londra, İngilizce eğitiminde yüzlerce profesyonel dil okuluna ev sahipliği yapması nedeniyle dünyada İngilizce eğitiminin 1 numaralı merkezidir.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin