DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

DİL OKULLARI

St Giles (Central)

Program Adı : Dil Okulları
Kurs Adı : İngilizce
Ülke Adı : İngiltere
Şehir Adı : Londra
Okul Adı : St Giles (Central)
Web Site : www.stgiles-international.com
Süre
Kurs Tipi Ders Saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
Gündüz Kursu 20 1048 GBP 1976 GBP 2880 GBP 4584 GBP 6660 GBP
Gündüz Kursu 28 1324 GBP 2488 GBP 3600 GBP 5664 GBP 8352 GBP
Kayıt Ücreti : 70 GBP
Aile Yanı : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 189 GB
Yurt : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 339 GB
Havaalanı Transfer Ücreti : --
Konaklama Ayarlama Ücreti : --

Kurs Tanımı

Londra’nın merkezinde harika bir konumda  bulunmaktadır. Russell Square’in karşısında, British Museum’a da 5 dakika mesafededir. Okul oldukça büyük , yoğun ve sıcak bir ortama sahiptir.
Öğrencilerine ücretsiz wi-fi,  kütüphane,  öğrenci bilgisayarları, öğrenci kafesi, teras gibi imkanklar sunmaktadır. 51 sınıf kapasitesi olan okulda, sınıflar maksimum 12 kişidir.

Dil okulu (20,28 derslik programlar), Akademik Programlar, IELTS, TOEFL, Cambridge FCE,CAE,CPE hazırlık kursları, İş İngilizcesi, Turizm İngilizcesi, İngilizce Öğretmenleri için Trinity Sertifikası TESOL ve Öğretmenler için genel kurslar gibi pek çok kurs olanağı sunulmaktadır.

Konaklama olarak aile yanı, özel aile yanları, yurt ve otel opsiyonları vardır.

Londra

İngiltere’nin başkenti olan Londra, kendine özgü tarihi mimarisi, şehir düzeni, hareketliliğini yanı sıra aynı zamanda biraz şehir merkezinden uzaklaştığınızda huzurlu ve sakin yaşam tarzı, şehrin her yerine dağılmış çok sayıda yemyeşil parkları ile şehir içinde doğal yaşamı muhafaza edebilen bir şehirdir.. Ayrıca dünyanın en büyük metropollerinden biri olan , kültür zenginliği ve eğlence hayatı ile turistler ve öğrenciler için en popular şehirlerinden biridir.

Londra’da, Oxford Street’ten alışveriş yapabilir, Hyde Park'ta Pazar günü Serbest Kürsü'ye gidip istediğiniz konuda konuşabilir, Thames'te tekne turu yaparak nehir boyunca birçok güzellikle karşılaşabilirsiniz. Tower Bridge’e çıkıp dünyanın en büyüleyici manzaralarından birini izleyebilir, üstü açık çift katlı otobüslerle şehir turu yapabilir, İngiliz Kraliçesi II. Elizabeth'in ikamet ettiği Buckingham Sarayı'nı gezebilir, London Eye'a çıkıp 135 metre yükseklikten tüm Londra'ya hakim olabilirsiniz. British Museum'da Türkiye’de dahil dünyanın birçok ülkesinden gelen tarihi eserleri görebilir, Lady Diana'nın evi olan Kensington Palace'ı ziyaret edebilir, Portobello Market ve Camden Town Market sokak pazarlarında her türden ikinci el alışverişi yapabilirsiniz.

Ağustos ayında Londra'daysanız inanılmaz ses ve görüntü gösterileriyle dolu Nothing Hill Karnavalı'na katılabilir, Madame Tussaud’s Müzesi'nde dünyaca ünlü kişilerin balmumundan heykellerini görebilir, dünya saat sisteminin merkezi Greenwich'teki Denizcilik ve Rasathane müzelerini gezebilirsiniz. Renklerinin ve çeşitliliğinin tadına varmak isteyen öğrenciler için en ideal öğrenim mekanıdır. Tüm bu özelliklerinin yanında Londra, İngilizce eğitiminde yüzlerce profesyonel dil okuluna ev sahipliği yapması nedeniyle dünyada İngilizce eğitiminin 1 numaralı merkezidir.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin