DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

ÖĞRENCİLERİMİZDEN


ÖĞRENCİLERİMİZDEN > Emre Yıldırım 22.Eylül.2017

Arkadaşıma gönder

Beğen / Favorilere Ekle


Horizon ailesi ile son 1,5 yılımı geçirdim ve biliyorum ki onlarla geçirdiğim zaman bununla bitmeyecek. Çünkü, her zaman olduğu gibi, en ufak sorunum ve sorumda bana yardımcı olacak ve en doğru cevapları getirecektir. Nitekim, Horizon ailesi ile ne yaptıysak güzel ve başarılı bir şekilde yaptık.

Horizon ile ilk tanışmamız SAT dersleri almak içindi. Ana dilimin Türkçe olmasına, Fransız eğitim sisteminden gelmeme ve SAT hakkında daha öncesinde bilgim olmamasına rağmen, ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Birçok dil kurumunun tersine, bana Amerikan asıllı, anadili İngilizce olan, orada eğitim görmüş ve vermiş, yani o sistemi ezbere bilen ve bu sayede bana en iyi yardımı sunabilecek öğretmenlerden birini verdiler. Bunun sayesinde, 2 ay dersin sonunda skorum 200 puan yükseldi ve bu yükselme bana üniversite başvurularım için çok yardımcı oldu.

Horizon’a daha sonrasında akademik danışmanlık için başvurdum ve bana bir kez daha en iyi servisleri sundular. Aynı ciddiyet ve ilgiyle, 4 ayrı ülkede üniversitelere başvurmama yardımcı oldular ve her bir ülkenin sisteminin nasıl çalıştığı, özellikleri, avantajları ve aynı zamanda dezavantajları hakkında bilgilendirdiler. Bunları hep güler yüzle yaptılar ve birlikte sarf ettiğimiz tüm bu eforların sayesinde, sonunda hayalimdeki programa girebildim. Ivy League üniversitesi olan Columbia University ve dünyanın en iyi siyaset okullarından biri olan Sciences Po Paris arasında bir çifte diploma programına kabul edildim.

Dediğim gibi, birlikte ne yaptıysak, güzel ve başarılı bir şekilde yaptık. Her şey için teşekkür ederim Horizon!
akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin