DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

HAKKIMIZDA


Horizon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 1999 yılında merkezi İngiltere’de genç Türk girişimciler tarafından kurulmuş olup, dünya genelinde Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Planlaması konularında öğrencilere, velilere ve kurumlara ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
 

MİSYONUMUZ

Yurtdışı eğitim konusunda, öğrencilere, velilere ve kurumlara ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda, en yüksek kalitede kişisel ve profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktır. Hizmette kaliteyi esas alan kurumumuz, dünyanın dört bir yanında ki geniş eğitim yelpazesiyle öğrencilere farklı dünyalara açılan fırsatlar sunmaktadır.
 
Bu amaçla, dünyanın gelişmiş ülkelerinin en kaliteli ve tanınır dil okulları, üniversiteleri ve kolejlerinin resmi temsilciliğine sahip Horizon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Türkiye genelinde de mevcut üniversite, kolej, dershane ve kurslarla işbirliğinde bulunarak, “güvenilir ve kaliteli hizmet” ilkesinden taviz vermeden, yurtdışında eğitim almak isteyen herkese ulaşmaya çalışmaktadır.
 
Danışmanlığımız; İngiltere Kültür Elçiliği British Council, İngiltere okulları Birliği EnglishUK, Dünyanın en kaliteli dil okulları birliği Quality English ve Dünya seçkin yerel dil okulları birliği IALC’nin Türkiye’de sertifikalandırıldığı ilk eğitim acentaları arasında bulunmakta olup, PIER – Australya Konsolosluğu, SWT – US Consulate tarafından sertifikalandırılmış, Dünya Acenteler birliği üyesi ve EduDer - Eğitim Danışmanları Birliği kurucu üyesi, Milli Eğitim Bakanlığı Istanbul ’Sınırlar Eğitimle Birleşiyor’ proje ortağı ve University of Cambridge - ESOL Türkiye yetkili sınav merkezidir.

VİZYONUMUZ

Danışmanlığımızın gelecekteki temel hedefi; Yurtdışı Eğitim alanında ilk akla gelen ve sektöründe söz sahibi bir marka halinde, tüm dünyada saygınlık kazanmış, gündemi ile sektöre yön verebilen, projeleri ile eğitim sektörü temsilcileriyle ortak girişimlerde bulunan, kurum ve kişilere eğitim alanında danışmanlık yapan, saygın bir markanın pekiştirilmesi ve geliştirilmesidir.
 
Horizon, ülkemizi bir eğitim üssü oluşturmaya yönelik girişimlerde bulunarak, gelecekteki yeni istihdamlar için kalifiyeli ve kaliteli işgücünü her kesimden edinilmesini kendine görev edinmiştir.
 
Eğitimin en verimli ve güncel halini size sunmak vizyonumuzun temel parçasıdır.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin

Tüm Hakkı Saklıdır  © 2018 | Bir Horizon Eğitim Grubu kuruluşudur.