DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

DİL OKULLARI

Kaplan International

Program Adı : Dil Okulları
Kurs Adı : İngilizce
Ülke Adı : ABD
Şehir Adı : Berkeley
Okul Adı : Kaplan International
Web Site : http://www.kaplaninternational.com/
Süre
Kurs Tipi Ders Saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
Gündüz Kursu 27 1860 USD 3600 USD 5400 USD 10080 USD 15120 USD
Gündüz Kursu 35 2140 USD 4080 USD 6120 USD 11040 USD 16560 USD
Kayıt Ücreti : 185 USD
Aile Yanı : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 290 US
Yurt : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 320 USDTek Kişilik Yemeksiz 310 US
Havaalanı Transfer Ücreti : 145 USD
Konaklama Ayarlama Ücreti : 50 USD

Kurs Tanımı

Dünyanın en eski dil okullarından olan Kaplan, 80 yıldır gençlere hayatlarındaki akademik yolu seçmelerinde yardımcı olmaktadır. Dünya üzerinde İngilizce ana dil olan 6 farklı ülkede ve yaklaşık 34 farklı şehirde öğrncilere di eğitimi hizmeti vermektedir. Uzmanlardan oluşan ekip, öğrencilerin öğrenimleri online gereçler ve interaktif grup eğitimleriyle birleştirmişlerdir. Kaplan’a özel K+notes ders kitapları kullanılmaktadır. Ek olarak sınıf içi eğitimi pekiştiren seviyeye uygun materyalleri bulunan K+tools sistemi, bireysel yönlendirilen eğitim materyalleri K+ekstra sistemi ve düzenli derslerin yanı sıra hafta boyu süren öğretmen yönetimindeki eğitim seansları için K+clubs sistemleri mevcuttur.

Prestijli UC Berkeley’nin yenilenmiş binasında hizmet veren Kaplan Berkeley okulu, Berkeley BART istastyonu ve birçok otobüs durağının da karşısındadır. San Francisco merkeze ise 30 dakikalık mesafededir. Öğrenciler diğer üniversite öğrencileri ile aynı atmosferde bulundukları için öğrenci kültürünü de deneyimlemiş olurlar. Ayrıca ünlü Gourmet Ghetto mahallesini, butik dükkanları, restoranları ve galerileri gezme imkanları vardır.

Öğrencilerin kullanımı için ücretsiz internet, interaktif yazı tahtaları, ortak kullanım alanı, multimedya laboratuvarı ve engelli erişimi mevcuttur.

Okul öğrencilere aile yanında konaklama ya da yurt konaklaması sunar. Aile yanı konaklamaları seçtiğiniz zaman sizin için en uygun olan denetlenmiş ailelerin yanına yerleştirilirsiniz. Yurt konaklamaları ise okula daha yakın olmakla beraber öğrenciler uluslararası bir atmosferde eğlenceli vakit geçirebilirler.

Berkeley

San Francisco Körfezi kenarında yer alan Berkeley şehri, merkezinde California Üniversitesi kampüsünün bulunduğu cıvıl cıvıl bir öğrenci kentidir ve California'da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için ideal bir merkezdir. Kafeleri, mağazaları, restoranları ve gece hayatı ile capcanlı bir kent olan Berkeley, San Francisco ve Körfez Bölgesi'nin geri kalanındaki tüm cazibe merkezlerine kolay erişim imkânı sunar.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin