DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

DİL OKULLARI

LAL - IELS Language Centres

Program Adı : Dil Okulları
Kurs Adı : İngilizce
Ülke Adı : İngiltere
Şehir Adı : Londra
Okul Adı : LAL - IELS Language Centres
Web Site : www.lalschools.com
Süre
Kurs Tipi Ders Saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
Gündüz Kursu 15 1000 GBP 1800 GBP 2700 GBP 5040 GBP 7560 GBP
Gündüz Kursu 22 1240 GBP 2280 GBP 3420 GBP 6480 GBP 9720 GBP
Kayıt Ücreti : 70 GBP
Aile Yanı : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 160 GB
Yurt : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 190 GBPTek Kişilik Yemeksiz 235 GB
Havaalanı Transfer Ücreti : 50 GBP
Konaklama Ayarlama Ücreti : 35 GBP

Kurs Tanımı

30 yılı aşkın bir süredir İngilizce eğitimi veren LAL, öğrencilerin dil öğrenirken karşılaşabilecekleri sıkıntıları en iyi bilen ve tecrübeleri sayesinde bu konuda size en iyi şekilde yardımcı olan bir okuldur. LAL Londra, Thames Nehri yakınında, Twickenham’daki Twickenham Stadyumu’nun hemen yakınında bulunur. Modern bir binada konumlandırılmıştır ve en son teknolojik tesislere sahiptir. En fazla 12 öğrenci kapasitesi olan sınıflarda eğitim imkanı sunar.

Öğrencilerin kullanımı için kitaplık, ücretsiz internet, bilgisayar odası, kütüphane, abur cubur otomatları, tekerlekli sandalye için erişim imkanları da mevcuttur.

Okul, öğrencilere aile yanı ve yurt konaklaması seçeneklerini sunar. Aile yanı konaklamalar 40 – 60 dakika arasında değişmekte olup yurtlar ise okul binası ile aynı binada ya da 2 – 20 dakika yürüme mesafesinde bulunur.

Londra

İngiltere’nin başkenti olan Londra, kendine özgü tarihi mimarisi, şehir düzeni, hareketliliğini yanı sıra aynı zamanda biraz şehir merkezinden uzaklaştığınızda huzurlu ve sakin yaşam tarzı, şehrin her yerine dağılmış çok sayıda yemyeşil parkları ile şehir içinde doğal yaşamı muhafaza edebilen bir şehirdir.. Ayrıca dünyanın en büyük metropollerinden biri olan , kültür zenginliği ve eğlence hayatı ile turistler ve öğrenciler için en popular şehirlerinden biridir.

Londra’da, Oxford Street’ten alışveriş yapabilir, Hyde Park'ta Pazar günü Serbest Kürsü'ye gidip istediğiniz konuda konuşabilir, Thames'te tekne turu yaparak nehir boyunca birçok güzellikle karşılaşabilirsiniz. Tower Bridge’e çıkıp dünyanın en büyüleyici manzaralarından birini izleyebilir, üstü açık çift katlı otobüslerle şehir turu yapabilir, İngiliz Kraliçesi II. Elizabeth'in ikamet ettiği Buckingham Sarayı'nı gezebilir, London Eye'a çıkıp 135 metre yükseklikten tüm Londra'ya hakim olabilirsiniz. British Museum'da Türkiye’de dahil dünyanın birçok ülkesinden gelen tarihi eserleri görebilir, Lady Diana'nın evi olan Kensington Palace'ı ziyaret edebilir, Portobello Market ve Camden Town Market sokak pazarlarında her türden ikinci el alışverişi yapabilirsiniz.

Ağustos ayında Londra'daysanız inanılmaz ses ve görüntü gösterileriyle dolu Nothing Hill Karnavalı'na katılabilir, Madame Tussaud’s Müzesi'nde dünyaca ünlü kişilerin balmumundan heykellerini görebilir, dünya saat sisteminin merkezi Greenwich'teki Denizcilik ve Rasathane müzelerini gezebilirsiniz. Renklerinin ve çeşitliliğinin tadına varmak isteyen öğrenciler için en ideal öğrenim mekanıdır. Tüm bu özelliklerinin yanında Londra, İngilizce eğitiminde yüzlerce profesyonel dil okuluna ev sahipliği yapması nedeniyle dünyada İngilizce eğitiminin 1 numaralı merkezidir.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin