DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

YAZ OKULLARI

Chamber College

Program Adı : Yaz Okulları
Kurs Adı : Junior
Ülke Adı : Malta
Şehir Adı : Sliema
Okul Adı : Chamber College
Web Site : goo.gl/hU7fxr
SÜRE Yurt Aile Yanı
2 Hafta -- 1198 EUR
3 Hafta -- 1797 EUR
4 Hafta -- 2396 EUR
+ Hafta -- --

Kurs Tanımı

Genel Bilgiler

Chamber College, Malta’nın deniz kıyısında yer alan merkezi şehri Gzira’da yer alır. Yıl boyunca İngilizce dil eğitimi veren okul bünyesinde öğrencilerin eğlenceli zaman geçirmesi için yüzme havuzu, spor salonu, koşu parkuru, futbol pisti gibi birçok spor tesisi mevcuttur. Okul popüler alışveriş merkezlerine ve Sliema limanına yürüyüş mesafesindedir.

Program Merkezi: Gzira, Malta
Program Tarihi: 17 Haziran – 26 Ağustos 2018
Yaş Aralığı: 13 - 17
Eğitim: İngilizce
Konaklama Seçenekleri: Aile Yanı Konaklama – Paylaşımlı oda
Aktivite Seçenekleri: Sanatsal, Kültürel ve Sportif Aktiviteler
Program Ücreti: € 1198 / 2 hafta | € 1797 / 3 hafta | € 2396 / 4 hafta
Havaalanı Transfer: Malta Uluslararası Havaalanı

Eğitim

Öğrenciler maksimum 15 kişilik sınıflarda haftada 20 ders Genel İngilizce dersleri alır. Dersler interaktif ve öğrencilerin konuşma, yazma, dinleme ve okuma becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Ders saatleri hafta içi her gün 08:45 – 12:15 olarak belirlenmiştir. Program sonunda öğrenciler katılım sertifikası almaya hak kazanır.

Konaklama ve Yemekler

Öğrencilere aile yanı konaklama seçeneği sunulur. Öğrencilerin yanında kalacağı aileler Malta Eğitim ve Turizm Bakanlığı onaylıdır ve Chamber College dil eğitim merkezi konaklama departmanı tarafından dikkatlice seçilir. Öğrenciler 2 – 3 kişi paylaşımlı odalarda kalır. Dul ve tuvaletler ortak kullanım alanıdır ve yeterli sayıdadır. 3 öğün yemek aile tarafından öğrenci için özel olarak hazırlanır.

Aktivite ve Geziler

Öğrenciler eğitim süreleri boyunca derslerden sonra ve akşamları okulun planladığı sosyal, kültürel ve sportif aktivitelere ve 3 yarım, 2 tam günlük gezi programlarına katılırlar.

Tüm Gün Aktivite ve Gezileri: Gozo Tour, Malta Tour, Beach Trips, Splash & Fun Water Park, Mediterreneo Water Park, Popeye Village.

Yarım Gün Aktivite ve Gezileri: Cinema, Bowling, Comino Blue Lagoon, Game of Thrones (Malta filming sites), Go-karting, Harbour Cruise, Mdina Tour, Museum Visits, mystery Murder, Valletta Tour.

Akşam Aktiviteleri: Boat Party, Quiz Night, Movie Night, Pizza Night, treasure Hunt.

Havaalanı Transfer

Cumartesi başlangıç ve bitiş ile Pazar başlangıç ve bitişler için havaalanı transfer ücretsiz olarak sağlanır.


Sliema

Sliema'dan adanın gezilip görülecek yerlerine, tatil bölgelerine ve kumsallarına gitmek gayet kolaydır, ayrıca gece kulübü bölgesi olan St Julian's yalnızca 10 dakikalık otobüs yolculuğu mesafesindedir. Okullara yürüyüş mesafesinde birçok mağaza, kafe ve restoranın bulunduğu Sliema, hem öğrenciler hem de orada yaşayanlar için pek çok imkân sunar. Eğlence caddesine ideal mesafede bulunan bu yerde, körfezden başlayarak hareketli St Julian's'a ve oranın çeşitli restoranlarına, barlarına, kafelerine ve diskolarına doğru akşam yürüyüşü yapan şehir sakinlerine katılabilirsiniz.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin