DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

DİL OKULLARI

Kaplan International

Program Adı : Dil Okulları
Kurs Adı : İngilizce
Ülke Adı : ABD
Şehir Adı : Huntington Beach
Okul Adı : Kaplan International
Web Site : www.kaplaninternational.com
Süre
Kurs Tipi Ders Saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
Gündüz Kursu 27 1860 USD 3600 USD 5400 USD 10080 USD 15120 USD
Gündüz Kursu 35 2140 USD 4080 USD 6120 USD 11040 USD 16560 USD
Kayıt Ücreti : 185 USD
Aile Yanı : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 280 US
Yurt : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 700 US
Havaalanı Transfer Ücreti : 170 USD
Konaklama Ayarlama Ücreti : 50 USD

Kurs Tanımı

Dünyanın en eski dil okullarından olan Kaplan, 80 yıldır gençlere hayatlarındaki akademik yolu seçmelerinde yardımcı olmaktadır. Dünya üzerinde İngilizce ana dil olan 6 farklı ülkede ve yaklaşık 34 farklı şehirde öğrncilere di eğitimi hizmeti vermektedir. Uzmanlardan oluşan ekip, öğrencilerin öğrenimleri online gereçler ve interaktif grup eğitimleriyle birleştirmişlerdir. Kaplan’a özel K+notes ders kitapları kullanılmaktadır. Ek olarak sınıf içi eğitimi pekiştiren seviyeye uygun materyalleri bulunan K+tools sistemi, bireysel yönlendirilen eğitim materyalleri K+ekstra sistemi ve düzenli derslerin yanı sıra hafta boyu süren öğretmen yönetimindeki eğitim seansları için K+clubs sistemleri mevcuttur.

Amerika’da community college olarak adlandırılan 2 yıllık diploma veren okullardan biri olan Golden West College’da Kaplan ile dil eğitimi sunulmaktadır. Okul, Güney Kaliforniya’nın ne güzeş kampüslerinderin biri olarak bilinir ve Orange County’nin merkezinde yer alır. En güzel plajlara yakındır, ayrıca otobüs duraklarına, kitapçılara, kafelere, popüler restoranlara ve The Bella Terra Mall’e kısa yürüyüş mesafesindedir.

Öğrencilerin kullanımı için ücretsiz internet, kütüphane, kafeterya, bahçe, interaktif yazı tahtaları, ortak kullanım alanı, multimedya laboratuvarı ve engelli erişimi mevcuttur.

Okul öğrencilere aile yanında konaklama ya da yurt konaklaması sunar. Aile yanı konaklamaları seçtiğiniz zaman sizin için en uygun olan denetlenmiş ailelerin yanına yerleştirilirsiniz. Yurt konaklamaları ise okula daha yakın olmakla beraber öğrenciler uluslararası bir atmosferde eğlenceli vakit geçirebilirler.

Huntington Beach

Güney Kaliforniya’da Orange County bölgesindedir. Sörf şehri olarak bilinir, kıyı yerleşimine sahip bir şehirdir. Plaj dışında tenis, golf, dağlarda kayak ve snowboard aktiviteleri ile de meşhurdur. Los Angeles, Palm Springs, San Diego ve Las Vegas’a yakındır.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin