DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

YAZ OKULLARI

Did Language Institut - Höchst

Program Adı : Yaz Okulları
Kurs Adı : Junior
Ülke Adı : Almanya
Şehir Adı : Höchst
Okul Adı : Did Language Institut - Höchst
Web Site : goo.gl/JrsR4R
SÜRE Yurt Aile Yanı
2 Hafta 1420 EUR --
3 Hafta 2070 EUR --
4 Hafta 2720 EUR --
+ Hafta -- --

Kurs Tanımı

Genel Bilgiler

‘‘Almanya’da Almanca’’ olarak dilimize çevrilen bir isme sahip olan DID (Deutsch in Deutschland), 1970’lerden bu yana kaliteli ve pratik yapmaya yönelik olan Almanca dil eğitimiyle, her yıl farklı ülkelerden 5000’in üzerinde öğrenciye eğitim vermektedir.

DID Deutsch-Institut - Höchst

Odenwald bölgesindeki Höchst, Frankfurt şehrinin yakınlarındaki Odenwald sıradağlarının orta bölgesinde yer alır. Yeşil bir ormanlık alan ve ahşap yapılı çiftlikler ve ortaçağa ailt kalelerle kuşatılmıştır. 10.000 nüfuslu romantik bir şehir olan Höchst, her yıl Almanca öğrenmek isteyen birçok uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapar. Okul, ortaçağ döneminden kalma ve yılın geri kalan dönemlerinde de konferas salonu olarak kullanılan
manastır binasını kullanır.

Program Merkezi: Berlin - Mitte
Program Tarihi: 23 Haziran – 10 Ağustos 2019
Yaş Aralığı: 8 - 14
Eğitim: Almanca
Konaklama Seçenekleri: Yurt – 2 veya 4 Kişilik Oda
Aktivite Seçenekleri: Sosyal, Kültürel ve Sportif Aktiviteler
Havaalanı Transfer: Frankfurt Havaalanı

Program Ücreti: 1420 € (2 Hafta)  |  2070 € (3 Hafta)  |  2720 € (4 Hafta)

Eğitim

Bu programa katılan öğrenciler öncelikle seviye tespit sınavına tabi tutulur ve seviyesine göre sınıflara yerleştirilir. Öğrenciler haftada 20 ders Genel Almanca dersleri alır. Dersler saat 09:00 – 12:30 arasında gerçekleşir. Öğrenciler isterse haftalık € 50 ekstra ücret ödeyerek haftalık ders saatini 24 derse çıkartabilir. Kurs sonunda öğrenciler sertifika almaya hak kazanır.

Konaklama ve Yemekler

Öğrenciler şehir merkezlerinde yer alan yurtlarda 4 kişilik odalarda kalır. Öğrenciler haftalık € 50 ekstra ücret ödeyerek 2 kişilik odalarda kalabilirler. Odalarda duş ve tuvaletler mevcuttur. Günde 3 öğün yemek programa dahildir.

Aktivite ve Geziler

St. Bartholomaus Cathedral,European National Bank, German National Library, Senckenberg Museum, Museum of Architecture, Film Museum.

Havaalanı Transfer

Ek ücret karşılığında havaalanı transfer hizmeti verilir. Program başlangıcı Pazar, bitişi Cumartesi günleridir.

Höchst

Frankfurt’un 10 km batısında yer alan yaklaşık 14.000 nüfuslu Höchst şehri yıl içinde bir çok festivle ev sahipliği yapmaktadır.Bu festivallerden en iyi bilineni Haziran ortasında başlayan ve 4 hafta süren Höchster Schloßfest’tir. Şehri eski merkezinde düzenlenen festivalde havai fişek gösterilerinin yanı sıra kale de düzenlenen jazz festivalide bu dönemde şehre bir çok turist gelmesini sağlar.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin