DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

DİL OKULLARI

LSI

Program Adı : Dil Okulları
Kurs Adı : İngilizce
Ülke Adı : İngiltere
Şehir Adı : Cambridge
Okul Adı : LSI
Web Site : www.lsi.edu
Süre
Kurs Tipi Ders Saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
Gündüz Kursu 20 1040 GBP 2080 GBP 3000 GBP 5040 GBP 7560 GBP
Gündüz Kursu 24 1188 GBP 2376 GBP 3384 GBP 5688 GBP 8532 GBP
Gündüz Kursu 30 1300 GBP 2600 GBP 3660 GBP 6120 GBP 9180 GBP
Kayıt Ücreti : 75 GBP
Aile Yanı : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 185 GB
Yurt : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 200 GBPTek Kişilik Yemeksiz 190 GB
Havaalanı Transfer Ücreti : 150 GBP
Konaklama Ayarlama Ücreti : --

Kurs Tanımı

7 ülkede 14 okulu ile İngilizce’nin haricinde Fransızca dilinde de eğitim veren LSI (Language Studies International) okulu 50 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. LSI’ın tüm eğitim merkezleri eğitim ve öğrenim için öğrencilere mükemmel bir ortam sunar. Okulda Genel İngilizce programlarına ek olarak İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Cambridge/TOEFL/IELTS sınav hazırlık programları, bire bir kurslar ve SAT/GMAT kursları da verilmektedir.

Cambridge’deki okul, üniversitenin göz alıcı mimarisi ve muhteşem bahçelerinin yanısıra Cambridge tarihi ve kültürel zenginliğe de sahiptir. Okul, şehrin hareketli bir yerleşim bölgesinde bulunmas sayesinde hem tren istasyonu hem de şehir merkezine yakındır.

Victorian tarzı binada buluna okul tam donanımlı sınıflara sahiptir. Ayrıca bahçesi, bilgisayar odası, Wii ile tenis oynama imkanı, TV odası da mevcuttur.
Okul öğrencilere aile yanı ve yurt konaklaması imkanı sunar.

Cambridge

Dünyanın en köklü üniversitelerinden biri olan Cambridge Üniversitesi'ne ev sahipliği yapan bu kent tam bir öğrenci şehridir. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenci ve turist atmosferinin yanı sıra, Cambridge Üniversitesinin tarihi ve görkemli kolejleri, yemyeşil parkları, gece hayatı, kaliteli restoranları, kültür ve sanat merkezleri de geleneksel İngiliz yaşantısını içerisinde ingilizce dil eğitimi almanıza imkan verir.

Bu kentte ortaçağ yapılarıyla dolu Ely'i ziyaret edebilir, Cambridge Üniversitesi'nin eşsiz Botanik Bahçesi'ni gezebilir,üstü açık çift katlı otobüslerle şehir turu yapabilir, Cambridge teknoloji müzesini gezip dünya teknoloji tarihinin ilginç gelişimini yakından görebilir, Avrupa'nın en seçkin sahnelerinden olan Cambridge Sanat Tiyatrosu'nda güzel bir oyun izleyebilir,Cam Nehri'nde kanoyla gezebilir,Shakspeare Festivali gibi onlarca açık hava festivaline katılabilir, Kilise Kulesi'ne çıkıp Cambridge'i kuşbakışı seyredebilir ve birçok park ve yeşil alanda gönlünüzce güneşlenebilirsiniz. Cambridge Londra'ya yalnızca 1 saat mesafededir.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin