DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

DİL OKULLARI

Sprachcaffe

Program Adı : Dil Okulları
Kurs Adı : İngilizce
Ülke Adı : ABD
Şehir Adı : New York
Okul Adı : Sprachcaffe
Web Site : www.sprachcaffe.com
Süre
Kurs Tipi Ders Saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
Gündüz Kursu 20 1280 USD 2560 USD 3660 USD 6840 USD 10260 USD
Gündüz Kursu 30 1600 USD 3200 USD 4620 USD 8760 USD 13140 USD
Kayıt Ücreti : 100 USD
Aile Yanı : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 350 US
Yurt : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 550 USD,Çift Kişilik Yemeksiz 550 USD
Havaalanı Transfer Ücreti : --
Konaklama Ayarlama Ücreti : 200 USD

Kurs Tanımı

Sprachcaffe, 30 yıldır hizmet veren bir okul olarak İngiltere, Amerika, Kanada, Malta, Fransa, Fas, İspanya, İtalya, Küba, Almanya ve Çin’deki şubelerinde öğrencilere İngilizce dil eğitimi ile beraber toplamda 7 farklı dil eğitimini sunmaktadır. Canlı kent merkezlerinde ya da renkli sahil bölgelerinde bulunan okulları ile dil eğitimi veren lider kuruluşlarından biri olmuştur.

New York’taki Manhattın’ın merkezinde bulunan okul, 28. Cadde ile 23. Caddemetro istasyonundan 5 dakika yürüme mesafesindedir. Empire State Binası ve Broadway sadece bir kaç blok ötededir. Donanımlı sınıflardaki eğitimlerinin yanısıra sayısız aktivite imkanı da mavcuttur.

Öğrencilerin kullanımı için bilgisayarlar, internet, ortak kullanım alanı ve küçük bir mutfak da mevcuttur.

Okul öğrencilere aile yanı ve yurt konaklama imkanı sunar. Aile yanı konaklamalar toplu taşıma ile 90 dakika mesafelerde yer alır. Yurtlar ise modern döşenmiş olup daha yakın konumdadır.

New York

Hiç uyumayan şehir, Amerikanın Büyük Elması New York, Bronx, Brooklyn, Manhattan, Queens ve Staten Adası olmak üzere beş bölgeden oluşur. 2. Dünya Savaşı’ndan bu yana dünya finansal piyasalarının merkezi olan New York, ünlü ve etkili borsası ile finans kurumlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Amerikanın en belirgin özelliklerinden olan ve insanlarda büyük merak uyandıran çok yönlülük, çok kültürlülük, moda gibi niteliklerin tamamını sadece New York’ta bir arada bulabilirsiniz. Dil eğitimi için New York’u tercih ederseniz ayı zamanda özgürlük anıtını, Times Meydanını, Empire State ve Chrysler binalarını, Rockefeller Merkezini, Bronx Hayvanat Bahçesini, Staten Island Feribotunu, Brooklyn Köprüsünü ve diğer yerleri ziyaret etme fırsatı bulabilirsiniz.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin