DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

YAZ OKULLARI

University of the Arts London

Program Adı : Yaz Okulları
Kurs Adı : Junior
Ülke Adı : İngiltere
Şehir Adı : Londra
Okul Adı : University of the Arts London
Web Site : www.arts.ac.uk
SÜRE Yurt Aile Yanı
2 Hafta -- --
3 Hafta 5350 GBP --
4 Hafta -- --
+ Hafta -- --

Kurs Tanımı

Genel Bilgiler

University of the Arts London Sanat ve Tasarım alanında Dünya sıralamalarında ilk 10’da yer alan ve bu alanlarda ilk tercih edilen üniversitelerden biridir. UAL yaz okulu ise lise öğrencileri için UAL’nin ünlü kolejlerinde moda, sanat, tasarım, iletişim ve sahne sanatları alanlarında kısa süreli seminer dersleri ve 3 haftalık portfolyo hazırlık programları düzenler. 


Program Adı: UAL, London Theatre Experience
Program Merkezi: Londra, İngiltere
Program Tarihi: 5 Ağustos – 23 Ağustos 2019 (3 Haftalık Program)
Yaş Aralığı: 16 - 25
Eğitim: Akademik
Konaklama Seçenekleri: Sketch House Yurdu
Aktivite Seçenekleri: Sosyal ve Kültürel Aktiviteler
Havaalanı Transfer: Londra Heathrow Havaalanları (fiyatı ayrıca hesaplanacaktır)

Program Ücreti: 5350 £ (3 Hafta)


Eğitim

Öğrenciler bu programda sanat ve tasarım alanlarında genel bir eğitim alırken UAL’in ünlü 6 kolejini de ziyaret ederek UAL’de öğrencisi olma tecrübesi edinirler. Öğrenciler UAL öğretmenlerinden eğitim alır ve portfolyo hazırlama sürecinde neler yapılacağını öğrenir. 

Program tamamen performansa dayalıdır ve alanında deneyimli eğitmenlerinden ders alırlar. Pazartesi’den Cuma’ya sabahtan akşam üzerine dek bu alanda uygulamalı değitim alırlar.


Konaklama ve Yemekler

Öğrenciler sadece UAL öğrencilerine ait ve programın ana merkez binasına bir kaç dakika uzaklıkta yer alan Gardens House’ta tek kişilik , özel banyolu odalarda kalırlar. Her gün sabah kahvaltısının yanı sıra, hafta içi her gün öğle yemeği program dahilinde öğrencilere sunulur.

Aktivite ve Geziler

Öğrenciler akşamları ve hafta sonları okulun düzenlediği sosyal ve kültürel aktivitelere katılabilirler. Yemek yapma, bovling, film gecesi, sokak pazarı gezileri, BBQ, bu aktivitelere örnek verilebilir. 

Havaalanı Transfer

Havaalanı transfer program ücretine dahildir. Program başlangıcı Pazar , bitişi Cumartesi günleridir.

Londra

İngiltere’nin başkenti olan Londra, kendine özgü tarihi mimarisi, şehir düzeni, hareketliliğini yanı sıra aynı zamanda biraz şehir merkezinden uzaklaştığınızda huzurlu ve sakin yaşam tarzı, şehrin her yerine dağılmış çok sayıda yemyeşil parkları ile şehir içinde doğal yaşamı muhafaza edebilen bir şehirdir.. Ayrıca dünyanın en büyük metropollerinden biri olan , kültür zenginliği ve eğlence hayatı ile turistler ve öğrenciler için en popular şehirlerinden biridir.

Londra’da, Oxford Street’ten alışveriş yapabilir, Hyde Park'ta Pazar günü Serbest Kürsü'ye gidip istediğiniz konuda konuşabilir, Thames'te tekne turu yaparak nehir boyunca birçok güzellikle karşılaşabilirsiniz. Tower Bridge’e çıkıp dünyanın en büyüleyici manzaralarından birini izleyebilir, üstü açık çift katlı otobüslerle şehir turu yapabilir, İngiliz Kraliçesi II. Elizabeth'in ikamet ettiği Buckingham Sarayı'nı gezebilir, London Eye'a çıkıp 135 metre yükseklikten tüm Londra'ya hakim olabilirsiniz. British Museum'da Türkiye’de dahil dünyanın birçok ülkesinden gelen tarihi eserleri görebilir, Lady Diana'nın evi olan Kensington Palace'ı ziyaret edebilir, Portobello Market ve Camden Town Market sokak pazarlarında her türden ikinci el alışverişi yapabilirsiniz.

Ağustos ayında Londra'daysanız inanılmaz ses ve görüntü gösterileriyle dolu Nothing Hill Karnavalı'na katılabilir, Madame Tussaud’s Müzesi'nde dünyaca ünlü kişilerin balmumundan heykellerini görebilir, dünya saat sisteminin merkezi Greenwich'teki Denizcilik ve Rasathane müzelerini gezebilirsiniz. Renklerinin ve çeşitliliğinin tadına varmak isteyen öğrenciler için en ideal öğrenim mekanıdır. Tüm bu özelliklerinin yanında Londra, İngilizce eğitiminde yüzlerce profesyonel dil okuluna ev sahipliği yapması nedeniyle dünyada İngilizce eğitiminin 1 numaralı merkezidir.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin