DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

YAZ OKULLARI

Cambridge Immerse

Program Adı : Yaz Okulları
Kurs Adı : Junior
Ülke Adı : İngiltere
Şehir Adı : Cambridge
Okul Adı : Cambridge Immerse
Web Site : www.cambridgeimmerse.com
SÜRE Yurt Aile Yanı
2 Hafta 4495 GBP --
3 Hafta -- --
4 Hafta -- --
+ Hafta -- --

Kurs Tanımı

Genel Bilgiler

Cambridge Immerse zengin ve çeşitli programlarıyla öğrencilere 2 hafta süreli, konaklamalı bir eğitim tecrübesi sunar. Öğrenciler bu programlarda Cambridge Üniversitesi’nin en eski kampüslerinde, Oxford veya Cambridge Üniversitesi öğretmenlerinden ders alma şansına sahip olur. Öğrenciler bir taraftan seçtikleri alanda eğitim alırken bir taraftan da okulun düzenlediği aktivite ve gezi programları ile üniversite şehri olarak bilinen Oxford ve Cambridge şehirlerini keşfetmiş olurlar.

International Relations

Program Merkezi: Cambridge
Program Başlangıç Tarihi: 07 Temmuz, 28 Temmuz (2 haftalık program)
Yaş Aralığı: 16 - 18
Eğitim: Akademik Eğitim
Konaklama Seçenekleri: Yurt – Tek Kişilik veya Paylaşımlı Oda
Aktivite Seçenekleri: Sosyal, Kültürel ve Sportif Aktiviteler
Havaalanı Transfer: Londra Heathrow Havaalanı

Program Ücreti: £ 4595 - 2 Hafta

Eğitim

Öğrenciler aşağıda sıralanan programlar arasından seçim yapar ve 2 hafta boyunca seçtiği alanda Oxford ve Cambridge Üniversitesi öğretmenlerinden eğitim alır. Programda bitiminde öğrencilerin kazanımı olacak konular şu şekildedir:

  • Learn about recent and historical developments in international relations
  • Acquire a variety of study skills
  • Experience student life in the UK
  • Explore the historic city of Cambridge
  • Benefit from the experience and expertise of tutors from world leading universities
  • Nurture their passion and enthusiasm for the subject
  • Explore numerous fascinating and relevant topics
  • Meet like-minded people to study with and share ideas

Konaklama ve Yemekler

Öğreciler okulun yurtlarında tek kişilik odalarda kalır. Tuvalet ve banyo kişiye özel veya 2 -3 öğrenciyle paylaşımlı olabilir. Tüm odalar temiz, rahat ve wifi ile internet erişimine açıktır. Erkek ve kız yurtları ayrı katlarda veya koridorlardadır. Öğrenci kalacağı kampüs öğrencilerin seçtikleri programlara göre düzenlenir. 

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği programa dahildir. Yemeklerini okul kampüsündeki yemekhanede öğrencilere sunulur. 

Aktivite ve Geziler

Program boyunca öğrenciler için birçok sanatsal, kültürel ve sportif aktivite düzenlenir. River Cam turu, Cambridge Üniversitesi kampüs gezisi, kroket turnuvaları, Etkili konuşma workshopları, Misafir politikacı seminerleri, Tiyatro, Cambridge Shakespeare festivali, Niyet mektubu ve gözden geçirme becerisi workshopları buna örnek verilebilir. 

Havaalanı Transfer

Öğrenciler ekstra ücret ödeyerek Londra Heathrow Havaalanı’ndan transfer kullanabilir. Program başlangıç ve bitişi Pazar günleridir. 

Cambridge

Dünyanın en köklü üniversitelerinden biri olan Cambridge Üniversitesi'ne ev sahipliği yapan bu kent tam bir öğrenci şehridir. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenci ve turist atmosferinin yanı sıra, Cambridge Üniversitesinin tarihi ve görkemli kolejleri, yemyeşil parkları, gece hayatı, kaliteli restoranları, kültür ve sanat merkezleri de geleneksel İngiliz yaşantısını içerisinde ingilizce dil eğitimi almanıza imkan verir.

Bu kentte ortaçağ yapılarıyla dolu Ely'i ziyaret edebilir, Cambridge Üniversitesi'nin eşsiz Botanik Bahçesi'ni gezebilir,üstü açık çift katlı otobüslerle şehir turu yapabilir, Cambridge teknoloji müzesini gezip dünya teknoloji tarihinin ilginç gelişimini yakından görebilir, Avrupa'nın en seçkin sahnelerinden olan Cambridge Sanat Tiyatrosu'nda güzel bir oyun izleyebilir,Cam Nehri'nde kanoyla gezebilir,Shakspeare Festivali gibi onlarca açık hava festivaline katılabilir, Kilise Kulesi'ne çıkıp Cambridge'i kuşbakışı seyredebilir ve birçok park ve yeşil alanda gönlünüzce güneşlenebilirsiniz. Cambridge Londra'ya yalnızca 1 saat mesafededir.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin