DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

YAZ OKULLARI

ATC Language School - University College Dublin

Program Adı : Yaz Okulları
Kurs Adı : Junior
Ülke Adı : İrlanda
Şehir Adı : Dublin
Okul Adı : ATC Language School - University College Dublin
Web Site : www.atcireland.ie
SÜRE Yurt Aile Yanı
2 Hafta 2130 EUR --
3 Hafta 3100 EUR --
4 Hafta 4070 EUR --
+ Hafta -- --

Kurs Tanımı

Genel Bilgiler

1973 yılında Londra merkezde kurulmuş olan Frances King, Londra’nın bilinen en kaliteli dil okulları arasında yer almaktadır. Frances King School of English, British Council, English UK ve az sayıda İngiliz dil okulunun sahip olduğu Quality English eğitim ve kalite akraditasyonlarına sahiptir.Frances King yaz dönemi kamp programını Londra’nın elit bölgelerinden biri olan Kensington’da bulunan University of London’ın bünyesindeki Heythrop College’da gerçekleştirmektedir.

University College Dublin

Ana kampüsü Belfield bölgesinde olan UCD, Dublin şehir merkezinin 4 km güneyindedir. 150 yılı aşkın bir süredir eğitim geçmişi olan okuldan yazar James Joyce, ünlü cerrahlar, mimarlar ve İrlanda’nın 5 başbakanı mezun olmuştur.

Program Merkezi: Dublin, İrlanda
Program Tarihi: 15 Haziran – 18 Ağustos 2019
Yaş Aralığı: 13 - 17
Eğitim: Genel İngilizce
Konaklama Seçenekleri: Yurt – Tek Kişilik Oda
Aktivite Seçenekleri: Kültürel Aktiviteler
Havaalanı Transfer: Dublin Havaalanı

Program Ücreti: 2130 € (2 Hafta)  |  3100 € (3 Hafta)  |  4070 € (4 Hafta)

Eğitim

Öğrenciler haftada 20 saat Genel İngilizce programı alırlar. Öğrencilerin genel dil becerilerine yönelik ders alırlar. Dersler farklı eğitimenler tarafından belirli tekniklere yönelik olarak verilir. İlk gün seviye tespit sınvı alırlar ve seviyelerine göre bir sınıa yerleştirilirler.

Konaklama ve Yemekler

Öğrenciler okulun yurdunda 6 kişilik dairelerin tek kişilik özel tuvalet banyolu odalarda kalırlar. Öğrencilere çarşaf ve havlu verilir. Havlular haftada 2 kez ve çarşaflar da 1 kez değiştirilir. Ayrıca odalar ve mutfak haftada iki kez temizlenir, çamaşırhane de mevcuttur, öğrenciler 1.5 € - 3 € arasında bir tutara yıkatabilirler. Binada 24 saat güvenlik bulunur. Konaklamalarda günde 3 öğün fiyata dahildir.

Aktivite ve Geziler

Öğrenciler öğleden sonra ve akşam sosyal ve kültürel aktivitelere katılırlar. Ayrıca hafta sonu 1 tam gün gezi programı ücrete dahildir.

Havaalanı Transfer

Ek ücret karşılığında havaalanı transfer hizmeti verilir. Program başlangıcı ve bitişi Cumartesi günleridir.

Dublin

İrlanda adasının en büyük kenti olan Dublin, İrlanda Cumhuriyeti’nin başkentidir. Dublin İrlanda’nın idari, ekonomi ve kültür başkentidir. Dublin dünya edebiyatçıları ve edebiyatı ile tanınan bir kenttir. George Bernard, James Joyce, Samuel Beckett, William Butler Yeats,Oscar Wilde,Bram Stoker(Dracula romanının yazarı) gibi dünyada hayranlık uyandırmış edebiyatçılar Dublin’den çıkmıştır. 

Dublin canlı kültürünün yanı sıra sahip olduğu tarihi alanlar ve yapılar, fotoğrafik köyleri, halkulade görkemli kaleleri ve değerli kültür merkezleriyle yüzbinlerce turisti cezbeden kentlerden biridir. Dublin; dünyaca ünlü unsurları içerisinde barındıran renkli, dinamik ve oldukça çeşitli bir kültüre sahiptir. Edebiyat, müzik, galeriler ve müzeler, kentin en önemli kültür hazinelerindendir. Dublin, kent eğlence yaşamına gelince dünyanın başlıca gece hayatı ve eğlence noktalarındandır.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin