DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

DİL OKULLARI

Kaplan International - Westwood

Program Adı : Dil Okulları
Kurs Adı : İngilizce
Ülke Adı : ABD
Şehir Adı : Los Angeles
Okul Adı : Kaplan International - Westwood
Web Site : www.kaplaninternational.com
Süre
Kurs Tipi Ders Saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
Gündüz Kursu 27 1960 USD 3800 USD 5700 USD 10680 USD 16020 USD
Gündüz Kursu 35 2320 USD 4560 USD 6840 USD 11760 USD 17640 USD
Kayıt Ücreti : 185 USD
Aile Yanı : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 305 US
Yurt : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 320 USDTek Kişilik Yemeksiz 495 US
Havaalanı Transfer Ücreti : 140 USD
Konaklama Ayarlama Ücreti : 50 USD

Kurs Tanımı

Dünyanın en eski dil okullarından olan Kaplan, 80 yıldır gençlere hayatlarındaki akademik yolu seçmelerinde yardımcı olmaktadır. Dünya üzerinde İngilizce ana dil olan 6 farklı ülkede ve yaklaşık 34 farklı şehirde öğrncilere di eğitimi hizmeti vermektedir. Uzmanlardan oluşan ekip, öğrencilerin öğrenimleri online gereçler ve interaktif grup eğitimleriyle birleştirmişlerdir. Kaplan’a özel K+notes ders kitapları kullanılmaktadır. Ek olarak sınıf içi eğitimi pekiştiren seviyeye uygun materyalleri bulunan K+tools sistemi, bireysel yönlendirilen eğitim materyalleri K+ekstra sistemi ve düzenli derslerin yanı sıra hafta boyu süren öğretmen yönetimindeki eğitim seansları için K+clubs sistemleri mevcuttur.

Hollywood ile Santa Monica’nın arasında bulunan samimi Westwood kasabasında yer alan Los Angeles Westwood okulu, gezilmesi gereken ve ünlülerin görülebileceği bir yerdir, Beverly Hills’e sadece 10 dakika uzaklıkta kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Otobüs durakları da aynı şekilde yürüyüş mesafesindedir. Öğrenciler, hemen köşedeki Univeristy of California Los Angeles kampüsüne dünyanın pek çok yerinden gelen öğrencilerle de tanışma imkanı bulurlar.

Öğrencilerin kullanımı için ücretsiz internet, kütüphane, bahçe, interaktif yazı tahtaları, ortak kullanım alanı, multimedya laboratuvarı ve engelli erişimi mevcuttur.

Okul öğrencilere aile yanında konaklama ya da yurt konaklaması sunar. Aile yanı konaklamaları seçtiğiniz zaman sizin için en uygun olan denetlenmiş ailelerin yanına yerleştirilirsiniz. Yurt konaklamaları ise okula daha yakın olmakla beraber öğrenciler uluslararası bir atmosferde eğlenceli vakit geçirebilirler.

Los Angeles

Büyük Okyanus'un doğu kıyısında bulunan şehir genellikle LA olarak bilinir. Amerika'nın ikinci büyük kenti olan Los Angeles, ekonomik, bilimsel ve kültürel bakımdan ülkenin en önemli kentidir. Bu kentin bu kadar popüler olmasının sebepleri harika iklimi, hareketli yaşamı ve "Amerika rüyasını" fark edebileceğiniz en iyi kent olmasıdır.

Beverly Hills'teki  Rodeo Drive gibi birçok ünlü mağaza ve tasarımcıların  ürünlerinin yanı sıra Los Angeles Downtown'da birçok farklı mağaza ve alışveriş merkezi bulabilirsiniz. Venice Beach, Marina del Rey, Beverly Hills, Santa Monica ve Hollywoodgibi dünyaca meşhur ilçeleri içinde barındıran Los Angeles'ın içinde bulunduğu Kaliforniya eyaletinin valisi de ünlü film yıldızı Arnold Schwarzenegger'dir.


akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin