DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

DİL OKULLARI

Kaplan International

Program Adı : Dil Okulları
Kurs Adı : İngilizce
Ülke Adı : ABD
Şehir Adı : Miami
Okul Adı : Kaplan International
Web Site : www.kaplaninternational.com
Süre
Kurs Tipi Ders Saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
Gündüz Kursu 27 1920 USD 3720 USD 5580 USD 10440 USD 15660 USD
Gündüz Kursu 35 2280 USD 4440 USD 6660 USD 11400 USD 17100 USD
Kayıt Ücreti : 185 USD
Aile Yanı : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 300 US
Yurt : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 530 USDTek Kişilik Yemeksiz 470 US
Havaalanı Transfer Ücreti : 130 USD
Konaklama Ayarlama Ücreti : 50 USD

Kurs Tanımı

Dünyanın en eski dil okullarından olan Kaplan, 80 yıldır gençlere hayatlarındaki akademik yolu seçmelerinde yardımcı olmaktadır. Dünya üzerinde İngilizce ana dil olan 6 farklı ülkede ve yaklaşık 34 farklı şehirde öğrncilere di eğitimi hizmeti vermektedir. Uzmanlardan oluşan ekip, öğrencilerin öğrenimleri online gereçler ve interaktif grup eğitimleriyle birleştirmişlerdir. Kaplan’a özel K+notes ders kitapları kullanılmaktadır. Ek olarak sınıf içi eğitimi pekiştiren seviyeye uygun materyalleri bulunan K+tools sistemi, bireysel yönlendirilen eğitim materyalleri K+ekstra sistemi ve düzenli derslerin yanı sıra hafta boyu süren öğretmen yönetimindeki eğitim seansları için K+clubs sistemleri mevcuttur.

Güney Florida’daki pek çok cazip görülmeye değer yerlere yakın olan Miami okulu, University of Miami’ye ev sahipliği yapan Coral Gables’ta yer alır. Miami metrosu yürüyerek iki dakika uzaklıktadır, ayrıca ücretsiz troleybüs ve otobüslere de kolay erişim bulunur. Plaj aktivitelerinin yanısıra Miami Hayvanat Bahçesi veya Everglades Milli Parkı gezileri de popülerdir.

Öğrencilerin kullanımı için ücretsiz internet, interaktif yazı tahtaları, kütüphane, ortak kullanım alanı, multimedya laboratuvarı ve engelli erişimi mevcuttur.

Okul öğrencilere aile yanında konaklama ya da yurt konaklaması sunar. Aile yanı konaklamaları seçtiğiniz zaman sizin için en uygun olan denetlenmiş ailelerin yanına yerleştirilirsiniz. Yurt konaklamaları ise okula daha yakın olmakla beraber öğrenciler uluslararası bir atmosferde eğlenceli vakit geçirebilirler.

Miami

Florida eyaletinin en popüler şehirlerinden biri olan Miami, Latin Amerika’ya geçiş kapısı olarak bilinen sihirli bir kenttir. Amerika’nın  farklı görüntülere ve kültürlere sahip bir şehridir. Miami farklı kültürlerle kaynaşmak, eğlenceli gece hayatı, beyaz kumsallar, alışveriş, tarihi yerler, mükemmel gün batımı manzaraları ve tüm yıl boyu güneş isteyenler için ideal bir yerdir.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin