DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

DİL OKULLARI

Rennert

Program Adı : Dil Okulları
Kurs Adı : İngilizce
Ülke Adı : ABD
Şehir Adı : New York
Okul Adı : Rennert
Web Site : www.rennert.com
Süre
Kurs Tipi Ders Saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
Gündüz Kursu 22 1624 USD 3088 USD 4392 USD 7464 USD 9864 USD
Gündüz Kursu 30 1900 USD 3608 USD 4872 USD 7800 USD 10296 USD
Kayıt Ücreti : 155 USD
Aile Yanı : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 350 US
Yurt : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 565 US
Havaalanı Transfer Ücreti : --
Konaklama Ayarlama Ücreti : 95 USD

Kurs Tanımı

Rennert dil okulu 1973’den bu yana dil eğitimi vermektedir. Bütün programları Amerikan dili öğrenmek isteyen ve kişisel amaçları doğrultusunda iletişim becerilerini geliştirmek isteyenler için tasarlanmıştır. Rennert’in sunduğu dil ve profesyonel programlar dünyanın her bir yanından gelen geniş öğrenci kitlesinin ilgisini çekmektedir. Deneyimli ve kaliteli eğitmenler 30 yılı aşkın Rennert deneyimi ve kaliteli eğitim süreciyle hem sınıf içi hem de sınıf dışı dersleri ile New York City ve Miami’deki merkezlerinde İngilizce eğitimi vermektedir.

Rennert merkezlerinde genel ingilizce, tatil ingilizcesi, iş ingilizcesi, üniversite hazırlık programı, TOEFL, TOEIC ve Cambridge Sınav hazırlık programları, dans ve İngilizce, moda ve İngilizce, sanat ve İngilizce programları sunmaktadır. Her iki merkezde de aile yanı, yurt ve pansiyonlarda konaklama imkanı sunmaktadır.

New York

Hiç uyumayan şehir, Amerikanın Büyük Elması New York, Bronx, Brooklyn, Manhattan, Queens ve Staten Adası olmak üzere beş bölgeden oluşur. 2. Dünya Savaşı’ndan bu yana dünya finansal piyasalarının merkezi olan New York, ünlü ve etkili borsası ile finans kurumlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Amerikanın en belirgin özelliklerinden olan ve insanlarda büyük merak uyandıran çok yönlülük, çok kültürlülük, moda gibi niteliklerin tamamını sadece New York’ta bir arada bulabilirsiniz. Dil eğitimi için New York’u tercih ederseniz ayı zamanda özgürlük anıtını, Times Meydanını, Empire State ve Chrysler binalarını, Rockefeller Merkezini, Bronx Hayvanat Bahçesini, Staten Island Feribotunu, Brooklyn Köprüsünü ve diğer yerleri ziyaret etme fırsatı bulabilirsiniz.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin