DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

DİL OKULLARI

Kaplan International - Downtown

Program Adı : Dil Okulları
Kurs Adı : İngilizce
Ülke Adı : ABD
Şehir Adı : Seattle
Okul Adı : Kaplan International - Downtown
Web Site : www.kaplaninternational.com
Süre
Kurs Tipi Ders Saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
Gündüz Kursu 27 1920 USD 3720 USD 5580 USD 10440 USD 15660 USD
Gündüz Kursu 35 2280 USD 4440 USD 6660 USD 11400 USD 17100 USD
Kayıt Ücreti : 185 USD
Aile Yanı : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 270 US
Yurt : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 490 USDTek Kişilik Yemeksiz 430 US
Havaalanı Transfer Ücreti : 140 USD
Konaklama Ayarlama Ücreti : 50 USD

Kurs Tanımı

Dünyanın en eski dil okullarından olan Kaplan, 80 yıldır gençlere hayatlarındaki akademik yolu seçmelerinde yardımcı olmaktadır. Dünya üzerinde İngilizce ana dil olan 6 farklı ülkede ve yaklaşık 34 farklı şehirde öğrncilere di eğitimi hizmeti vermektedir. Uzmanlardan oluşan ekip, öğrencilerin öğrenimleri online gereçler ve interaktif grup eğitimleriyle birleştirmişlerdir. Kaplan’a özel K+notes ders kitapları kullanılmaktadır. Ek olarak sınıf içi eğitimi pekiştiren seviyeye uygun materyalleri bulunan K+tools sistemi, bireysel yönlendirilen eğitim materyalleri K+ekstra sistemi ve düzenli derslerin yanı sıra hafta boyu süren öğretmen yönetimindeki eğitim seansları için K+clubs sistemleri mevcuttur.

Microsoft, Amazon, Starbucks gibi dünyaca ünlü kuruluşlara ev sahipliği yapan Seattle şehrindeki Kaplan okulu, Pike Place Market ve Space Needle’a hızlı erişimi olan bir yerdedir. Birinci sınıf kalitede restoranlar, müzeler, mağazalar ve popüler kafelerle çevrilidir. Okula yakın konumda birçok otobüs, hafif raylı tren ve feribot hizmetleri bulunur. Kuzey Amerika’nın muhteşem manzarasına tanıklık etme imkanı sunar.

Öğrencilerin kullanımı için internet, interaktif yazı tahtaları, kütüphane, ortak kullanım alanı, multimedya laboratuvarları ve engelliler için erişim imkanı bulunur.

Okul öğrencilere aile yanında konaklama ya da yurt konaklaması sunar. Aile yanı konaklamaları seçtiğiniz zaman sizin için en uygun olan denetlenmiş ailelerin yanına yerleştirilirsiniz. Yurt konaklamaları ise okula daha yakın olmakla beraber öğrenciler uluslararası bir atmosferde eğlenceli vakit geçirebilirler.

Seattle

 • ABD’nin Washington eyaletinde bir şehirdir. ABD’nin en kuzey batı ucunda, King County’de yer alır  ve Kanada’dan önceki son ABD şehridir. Bu sebeple de oldukça gelişmiştir. Ayrıca pek çok grunge müzik grubu bu şehirden çıktığı için şehir grunge müzikle anılır. Ayrıca meşhur Starbucks kafelerinin doğduğu yerdir. 2006 ‘da yapılan sayımlara göre nüfusu  582,484 ‘tür. İklim şehre, Zümrüt ünvanını kazandıracak kadar canlı ve nemlidir.

  Görülmeye değer yerleri;

  Museum of flight -Boeinglerin ilk kez yapıldığı yerleri de içeren uçak müzesi,
 • Space Needle - 1962'deki fuarda inşa edilen ve üst katında döner bir restoranın bulunduğu binadan Seattle manzarası,
 • Experience Music Project - Space Needle'a yakınlarındaki fütüristik bir bina.
 • Pioneer Square - Seattle'ın tarihi merkezi,
 • The Original Starbucks - 1971'de Pike Market'te açılan ilk Starbucks merkezi
 • Pike Place Market - Merkezde bulunan alış veriş merkezi
 • NewCastle Golf Club - İnanılmaz bir Washington Lake ve Seattle manzarasına karşı golf oynayabileceğiniz bir tesis. Golf oynamasanız bile bu manzarayı görmelisiniz.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin