DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

DİL OKULLARI

Kaplan International

Program Adı : Dil Okulları
Kurs Adı : İngilizce
Ülke Adı : ABD
Şehir Adı : Washington D.C.
Okul Adı : Kaplan International
Web Site : www.kaplaninternational.com
Süre
Kurs Tipi Ders Saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
Gündüz Kursu 27 1860 USD 3600 USD 5400 USD 10080 USD 15120 USD
Gündüz Kursu 35 2140 USD 4080 USD 6120 USD 11040 USD 16560 USD
Kayıt Ücreti : 185 USD
Aile Yanı : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 285 US
Yurt : Tek Kişilik Yarım Pansiyon 390 US
Havaalanı Transfer Ücreti : 155 USD
Konaklama Ayarlama Ücreti : 50 USD

Kurs Tanımı

Dünyanın en eski dil okullarından olan Kaplan, 80 yıldır gençlere hayatlarındaki akademik yolu seçmelerinde yardımcı olmaktadır. Dünya üzerinde İngilizce ana dil olan 6 farklı ülkede ve yaklaşık 34 farklı şehirde öğrncilere di eğitimi hizmeti vermektedir. Uzmanlardan oluşan ekip, öğrencilerin öğrenimleri online gereçler ve interaktif grup eğitimleriyle birleştirmişlerdir. Kaplan’a özel K+notes ders kitapları kullanılmaktadır. Ek olarak sınıf içi eğitimi pekiştiren seviyeye uygun materyalleri bulunan K+tools sistemi, bireysel yönlendirilen eğitim materyalleri K+ekstra sistemi ve düzenli derslerin yanı sıra hafta boyu süren öğretmen yönetimindeki eğitim seansları için K+clubs sistemleri mevcuttur.

Amerika’nın başkenti olarak hem siyasetin hem de Amerikan sanatının, mimarisinin ve kültürünün vitrini olan Washington, DC şehrindeki Kaplan okulu merkezdeki bir sanat binasında bulunur. Tüm ulaşım araçlarına kolay ulaşım imkanı vardır. Ayrıca Beyaz Saray’dan da 10 dakika uzaklıktadır. Öğrencilere ülkenin en büyük müzelerini bir araya getiren ünlü Smithsonian Institute’ü görme fırsatını tanır.

Öğrencilerin kullanımı için internet, interaktif yazı tahtaları, kütüphane, ortak kullanım alanı, multimedya laboratuvarları ve engelliler için erişim imkanı bulunur.

Okul öğrencilere aile yanında konaklama ya da yurt konaklaması sunar. Aile yanı konaklamaları seçtiğiniz zaman sizin için en uygun olan denetlenmiş ailelerin yanına yerleştirilirsiniz. Yurt konaklamaları ise okula daha yakın olmakla beraber öğrenciler uluslararası bir atmosferde eğlenceli vakit geçirebilirler.

Washington D.C.

Amerika Birleşik Devletleri’nin başkenti olan Washington D.C. Maryland ve Virginia eyaletlerinin arasında bulunmaktadır. D.C. kısaltmasının açılımı "District of Columbia" (Kolumbiya Bölgesi)'dir.Beyaz Saray, ABD Kongresi, ABD Yüksek Mahkemesi, Dünya ülkelerinin büyükelçilikleri, kabine sekreterlikleri (bakanlıklar) gibi bütün federal kurumlar bu kentte yer alır.Amerika Birleşik Devletleri'nin başkentinin her hangi bir eyaletin sınırları içinde yer almasının o eyalete çok büyük bir ayrıcalık sağlayacağı düşüncesiyle bu kent District of Columbia denilen özel statüde bir bölge olarak kabul edilmiştir.Kendi başına bir eyalet veya herhangi bir eyalete bağlı olamayan şehrin özerk statüsü bakımından bir benzeri daha dünyada bulunmamaktadır.

Burada eğitim alırken gezip görebileceğiniz yerlerin başında Smithsonian Institute gelmektedir.
Smithsonian Institute: Bir müze değil, 14 müzeyi toplayan kapsamlı bir enstitüdür. 13 tane Washington'da, bir tane de New York'ta bulunmaktadır. Enstitü, müzelerde sadece yüzde biri sergilenen, 75 milyonun üzerinde sanatsal ve bilimsel esere sahiptir. Bütün müzelere giriş ücretsizdir.

Washington D.C ‘de sporsal faaliyetler de oldukça gelişmiştir. Basketbol, buz hokeyi, beyzbol, Amerikan Futbolu, Futbol, Lakros sporları eyalete birçok şampiyonluk getirmiştir.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin