DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

   

BATH ACADEMY

Web: www.bathacademy.co.uk 
Şehir: Bath
Eğitim Ücreti: 16500 GBP
Haftalık Yurt Ücreti: 125 GBP (36 hafta 4500 GBP)
Başlangıç Dönemi: Eylül

İngiliz üniversitelerinin eğitim kalitesinin tüm dünyada bilinmektedir ve bu üniversitelere kabul edilmek için öğrenciler arasındaki yarışın koşulları günden güne zorlaşmaktadır. Bu durum, öğrencileri, kendilerini bu yarışta bir adım öne geçirecek ortaöğretim kurumu seçerken daha titiz olmaya yöneltmektedir.

Bath Academy, İngiltere’nin ve aynı zamanda dünyanın en iyi üniversitelerine girmek için gereken AS/A Level ve GCSE programlarında İngiltere’deki önde gelen kolejlerden biridir. Okul 2 yıllık ve ayrıca Ocak döneminde başlayan öğrenciler için sıkıştırılmış/yoğun 18 aylık ve 1 yıllık A Level (Advanced Level GCE ya da A2) programı sunmaktadır. Öğrenciler bilim, edebiyat, fen, sosyal bilimler ve sanatla ilgili her türlü konuları seçebilir. Fakat iyi bir üniversite de ve iyi bir bölümde eğitim alabilmek için fen, tıp, mühendislik için matematik, fizik, kimya ve biyoloji derleri; iş, beşeri bilimler ve hukuk için matematik, muhasebe, ekonomi, psikoloji ve İngiliz edebiyatı derslerini almak zorundadırlar.

Bath Academy’de, öğrencilerin kendilerini geliştirirken bir yandan da akademik başarıya ulaşmaları için sıcak, samimi ve profesyonel bir ortamda geniş kurs seçenekleri sunulmaktadır.


Lokasyon:

Bath, İngiltere'nin batısında wessex bölgesinde, avon nehri kenarında 1. yy'dan kalma Roma hamamlarıyla ünlü küçük şirin bir şehirdir.İngiltere’nin güney batısında bulunan Bath, güzel mimari yapısı, müze, galeri ve parklarıyla UNESCO tarafından koruma altına alınmış bir kenttir. Merkezi bir yerde bulunan Bath Akademi, restoran, banka ve mağazalara sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir.
 
akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin