DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

BURSLAR

İngiltereUNIVERSITY OF GREENWICH

Greenwich Üniversitesi Türk öğrencilere 1000GBP değerinde otomatik burs imkânı sunmaktadır.

Greenwich Üniversitesi Birleşik Krallık'ta Londra'nın Greenwich bölgesinde eğitim veren modern bir üniversitedir. Diğer İngiliz devlet üniversitelerine göre fiyat avantajı sağlayan üniversite, Greenwich, Medway ve Averyhill olmak 3 kampüste eğitim vermektedir.

Yüksek Lisans Ücretleri
£10,950
Lisans Ücretleri: £10,100


Okul lisans, yüksek lisans ve doktora alanında aşağıdaki fakültelerde eğitim vermektedir.

 • Mimarlık Tasarım ve İnşaat Fakültesi
 • İşletme Fakültesi
 • Mimarlık ve Matematik Bilimleri Fakültesi
 • Eğitim Fakültesi
 • Mühendislik Fakültesi
 • Greenwich Denizcilik Enstitüsü
 • Sağlık ve Sosyal Bakım Fakültesi
 • Sosyal Bilimler Fakültesi
 • Eczacılık Fakültesi
 • Doğal Kaynaklar Enstitüsü
 • Fen Bilimleri Fakültesi

Daha detaylı bilgi için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.Lisans ve Lisansüstü Araştırma :

Her öğrenciye okuduğu her bir yıl için £3000 burs imkanı sunulacaktır.

Lisansüstü:
Her lisansüstü öğrencisine £4000 burs imkanı sunulacaktır.
Londra merkezindeki her lisansüstü öğrencisine £2000 burs imkanı sağlanacak olup öğrencilerin okuduğu programda sınıf birincisi olana £5000 ödül verilecekir.

Uygunluk Kriterleri :

- 2015/16 ve 2017/18 (ve aynı zamanda 2016 Ocak ayında ) öğretim yılları arasında kendi lisans derslerini almaya başlayan öğrenciler için Uluslararası Burs geçerli olacaktır.
- Tam burslu öğrenciler Uluslararası Burs imkanından faydalanamayacaktır.
- Uluslararası Burs öğrenim ücretinden kesilmektedir.
- Burs İngiltere/ AB den yapılan başvurulara açık değildir.
- Burs imkanından faydalanmak için ayrı bir belge doldurmanız gerekli değildir. Burs ödülleri Kabul mektubunda açıkça belirtilecektir.

Amerika

FLORIDA INTERNATIONAL UNIVERSITY

50% Burs imkanı!

Universite programlara göre %50’ ye varan burs imkanı sağlamaktadır. Detaylı bilgi içinHorizon danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Uluslar arası Florida Üniversitesi, Miami bölgesinin ilk dört yıllık üniversitesidir. Üniversitenin sürekli olarak gelişen ve yenilenen yapısı üniversitenin seçkin üniversiteler arasında kalmasını sağlamaktadır.

Uluslar arası Florida Üniversitesi, 1972 yılında tarihte açılışında en çok öğrencisi olan üniversite unvanını elde ederek 5.667 öğrenciyle eğitime başlamıştır. Günümüzde 38.000 öğrencisi vardır ve bu sayıyla Güney Florida'nın en büyük üniversitesidir. Üniversite 22 kolej ve Fakültede 200’den fazla lisans, yüksek lisans ve doktora programı sunmaktadır.

Florida Üniversitesi, her ikisi de Miami'de bulunan iki farklı kampusta eğitim vermektedir. Bunlardan birisi 300 hektarlık bir alan üzerine kurulu olan University Park kampusu, diğeri ise 200 hektarlık bir alan üzerine kurulu olan Biscayne Bay kampusudur. Üniversitenin en büyük araştırma merkezi olan Mühendislik Merkezi University Park kampusuna yakındır. Üniversitenin şehir merkezinde yer alan kısmı ise yoğun iş hayatı içerisinde eğitimlerine devam eden profesyoneller için ayrılmıştır ve işletme programları burada sunulmaktadır. 

Chapman Lisansüstü İşletme Enstitüsü eğitimin sürdürülmekte olduğu yüksek teknolojiyle donatılmış binası ve uzman kadrosu ile Güney Florida'nın en önde gelen İşletme Enstitüsüdür. Okul konumu ve yüksek kalitede yapılandırılmış programlarıyla profesyonel yaşamın liderlerini yetiştirmektedir. Bununla da kalmayarak öğrencilerin iş hayatında sağlam bir yer edinmeleri için eğitimleri boyunca onların profesyonellerle bağlantı kurmalarına yardımcı olmaktadır.

Yabancı öğrencilerin ağırlıklı Yüksek lisans programlarına rağbet ettiği görülmektedir. Bunlarında başında; International MBA, Master of Science in Finance, Master of International Real Estate, Master of Science in Management Information Systems, Master of Science in Human Resources Management, Master of International Business gelmektedir.  

Uluslararası MBA:Program tam zamanlı bir uluslar arası MBA eğitimi almak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Program süresi 12 ay olup toplamda 55 kredi içermektedir. Dersler hafta içi tam zamanlı olarak işlenmektedir. Programa katılan öğrenciler programı uzatarak ikinci bir programla eş zamanlı olarak eğitim alabilmektedirler. Program küresel ve çok kültürlü bir bakış açısı ile oluşturulmuştur. Programa katılan öğrencilerin ileri seviyede İngilizce ve ya ikinci bir dil eğitimi almaları, staj yapmaları veya yurtdışında bir programa katılmaları gerekmektedir.   

Finans Yüksek Lisansı: Program halihazırda çalışmakta olup yerel ve global finansal hizmet sektöründeki bilgilerini geliştirmek isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır. Program süresi 12 ay olup toplamda 33 kredi içermektedir. Ocak ve Ağustos aylarında öğrenci kabul etmektedir. Programın temel içeriği teknik yeteneklerin geliştirilmesi ve son teknolojiyle üretilmiş finansal yazılımların kullanımı üzerinedir.

Uluslararası İşletme Yüksek Lisansı: Program günümüz dinamik iş dünyasında kariyer yapmak isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır. Program toplamda 36 kredi içermekte olup bir veya iki yılda tamamlanabilmektedir. Programın temel içeriği uluslar arası yönetim ve küresel iş dünyası üzerinedir.

İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisansı: Program insan kaynakları alanında çalışmakta olan profesyoneller ve insan kaynakları alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunlar için tasarlanmıştır. Program süresi 12 ay olup, toplamda 36 kredi içermektedir. Dersler cumartesi günleri yapılmaktadır. Programın temel içeriği işlevsel insan kaynakları alanları üzerinedir fakat aynı zamanda uluslar arası insan kaynakları yönetimi ve web tabanlı insan kaynakları yönetimi uygulamalarıyla ilgili konular da işlenmektedir.

Muhasebe Yüksek Lisansı:
Program muhasebe alnında lisans eğitimini tamamlamış ve hafta içi iş saatlerinde okula devam edemeyecek öğrenciler için tasarlanmıştır. Program süresi 10 ay olup 30 kredi içermektedir. Ocak ve Ağustos aylarında öğrenci kabul etmektedir. Programın temel içeriği muhasebe bilgi sistemleri üzerinedir.

Bilgi Sistemleri Yönetimi Yüksek Lisansı: Program bilgi sistemleri alanında çalışmakta olan profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Program süresi 12 ay olup toplam 36 kredi içermekte ve dersler cumartesi günleri yapılmaktadır. Programın iki farklı odak noktası vardır. Bunlardan ilki teknik ve bilgi sistemleri becerilerine yöneliktir. Programın diğer odak noktası olan profesyonel gelişim seminerleri ise liderlik, takım oluşturma, kariyer geliştirme, yazım ve sunum yeteneklerinin geliştirilmesi üzerinedir.  


National University, yabancı öğrenciler için International Prospective Student Bursu ve International Student Leadership Bursu olmak üzere 2 tane burs olanağı sunmaktadır.

International Prospective Student Bursu

Ödül:  Programın ilk 4 akademik kursu için geri ödemeli %50 eğitim bursu

Uygunluk:   Öğrencinin;

 • Akademik programa kabul edilmiş,
 • Haziran 2015’e kadar kayıt olmuş,
 • F1 öğrenci vizesine sahip,
 • Lisans/yüksek lisans olarak en düşük 2.0/2.5 not ortalamasına sahip,
 • Niyet mektubu vermiş,
 • İngilizce yeterlilik seviyesini kanıtlamış, (kitapçıkta daha ayrıntılı anlatılmaktadır.)
 • 2 tane referans mektubu vermiş olması gerekmektedir.

 

Son başvuru tarihi: 30 Nisan 2015

 

International Student Leadership Scholarship

Ödül:  Programın ilk 2 akademik kursu için geri ödemeli %50 eğitim bursu

Uygunluk:   Öğrencinin;

 • Öğrencinin en azından 1 dönem National University’de okumuş
 • Puanlarının yüksek,
 • F1 öğrenci vizesine sahip,
 • National University fakültesinden akademik referans mektubu vermiş,
 • Ek olarak bir tane daha referans mektubu vermiş
 • Niyet mektubu yazmış olması gerekmektedir.

 

Son başvuru tarihi:   30 Nisan 2015

 

Okul ile ilgili detaylı bilgi için; http://horizonedu.net/2289/827/accounting/abd/california/national-university-california/524/410

 

Bizimle iletişime geçmek için;

Telefon numaramız:   0212 244 9774
Email adresimiz:   iletisim@horizonedu.net

Avustralya

LA TROBE UNIVERSITY

Civil Engineering Scholarship: İnşaat Mühendisliği bülümü için Türk Öğrencilere yıllık $5000 (eğitim boyunca toplam $20000) Burs! Bu burs yalnızca Bendigo kampüsünde 1 Mart 2014 başlangıç tarihli İnşaat Mühendisliği  bölümü için geçerlidir.

Regional Campus Scholarships: Bazı bölgelerdeki kampüslere özel (Bendigo, Albury-Wodonga, Mildura and Shepparton) lisans ya da yükseklisan bölümleri için yıllık $5000 burs imkanı da sunmaktadır. (Semester 1 – 31/01/2014 ve  Semester 2 – 30/06/2014 için geçerlidir)

Academic Excellence Scholarship (AES):  Avustralya ve Yeni Zelanda dışındaki ülkelerin vatandaşı olan ve 2014 yılında La Trobe lisans ve lisansüstü derslerde tam derece hedefleyen öğrenciler için $10,000-$20,000 arasında burs imkanı!

Burslar,  2014 yılında eğitime başlayacak öğrenciler için geçerlidir .

La Trobe Universitesi, 1964 yılında kurulmuştur ve 26000’den fazla öğrencisi ile Avustralya’nın en büyük ve en köklü devlet üniversitelerinden biridir.

Beş ana fakültede sunulan lisans ve lisans üstü propgramlarının başlıcaları, Eğitim, Sağlık Bilimlei, Sosyal Bilimler, İşletme, Ekonomi, Hukuk, ve Mühendislik gibi bölümlerdir. Bunlar arasında en güçlü olduğu alanlar ise sanat ve sosyal bilimler alanındaki bölümlerdir. La Trobe, 2005 yılında “Times Higher Education Supplement” tarafından, dünyada en iyi ilk 25, Avustralya’da ise ilk 3 üniversite arasında kabul edilmiştir. Aynı yıl “Times” tarafından biyomedikal alanında dünyada ilk 100, Avustralya’da ilk 13 üniversite arasında kabul edilmiştir.

akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin