DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

HABERLER


ÖĞRENCİLERİMİZDEN > Cemalettin Durgun 08.Temmuz.2014

Arkadaşıma gönder

Beğen / Favorilere Ekle

İngilizce'mi ilerletmek için çeşitli araştırmalarım sonucunda Londra'yı; okul kayıt, vize, danışmanlık vb. işlemler icin de Horizon Yurtdışı Eğitim Danışmanlık firmasını seçtim. Bu seçimlerimden dolayı gayet memnunum.
Horizon firmasından Pelin Hanım vize ve okul secimi konusunda epey yardımcı oldu. Vize departmanında çalışanlarda konularında profesyonel ve titizler. En ufak bir eksiklik İngiltere vizesini alamamanıza yol açabiliyor. Horizon danışmanları eksiklerinizi söyleyip, uygun vize başvurusu yapmanızı sağlıyor.

İngiltere, Türkiye'ye yakınlığını da göz önüne alırsanız dil öğrenimi için seçilebilecek en iyi ülkelerden biri bence. Derslerden sonra katılabileceğiniz birçok  aktivite oluyor. İnternet üzerinden bulunabilir bu aktiviteler. Ayrıca kayıt olduğunuz okulda çeşitli etkinlikler düzenliyor. Böylece İngiliz ve farklı milletlerden insanlarla kaynaşıp, konuşma ve pratik imkanı yakalıyorsunuz. Londra' da her sabah çıkan ücretsiz gazetelerde yeni kelimeler öğrenmenize yardımcı oluyor.

Yardımlarından dolayı Horizon çalışanlarına çok teşekkür ederim.

akreditasyonlarımız

Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin

Tüm Hakkı Saklıdır  © 2018 | Bir Horizon Eğitim Grubu kuruluşudur.